30 Kasım İkizler Ay tutulması sizlerin 8. evinde gerçekleşiyor. Psikolojik sağlığınız, krizler, finansal kaynaklarla ilgili sürüncemede kalan bir dönem kapanıyor artık. Etkileri 1-2 ay sürecek. Akrepler gerçekten psikolojik sağlıklarıyla özellikle çok yoruldular.
14 aralıktaki Yay burcundaki Güneş tutulması sizlerin 2.ev alanlarınızda. Kendi kazançlarınızla ilgili artık yenilenme enerjisi verecek. Önemli maddi başlangıçlar, güzel yatırımlar, paralar kazanmada destekler söz konusu.  En az 6 ay etkisi sürecek. Bu konulardaki gündeminizde hızlı gelişmeler ve başlangıçlar meydana gelecek. Fırsatlar hep maddi konularla ilgili olacak.
17 Aralıkta Saturn Kova geçişi var. Bundan sonraki gündeminiz artık sizin 4. evinizde olacak. Satürn sizi son 2,5 yıldır yakın çevreniz, ülke içi seyahatler, iletişimleriniz, eğitimler alanlarında çok yordu ve ödülleriniz gelmiştir artık bu gündemlerin içinden. Özellikle iletişim ve yeni fikirlerle daha sağlıklı ilerleyeceksiniz. Şimdi artık Saturn sizi beraber yaşadığınız kişiler ve aile, yuva, ebevynleriniz alanında 2,5 yıl sınayacagından daha çok bu konuları gözden geçirmeye başlayacaksınız önümüzdeki 2,5 sene. 19 aralıkta da Jüpiter kova burcuna geçmesiyle de size ev için beraber yaşayacağınız kişiler için destek gelecek ve gökyüzü şans verecek. 1 yıl Jüpiter 4.evinize şans veriyor ama Satürn’de bir yandan 2,5 sene aynı alanda sabrınızı zorlayacak. Jüpiter hazır şans vermişken bir taşınma yaşadığınız yeri düzenleme söz konusu olabilir.
20-21 Aralık gibi Güneş Merkür kavusumu var. Özellikle parasal konularda bu saatten sonra bu değişimi çok belirgin gözlemleyeceksiniz.
21 aralık itibariyle fikirler, kararlar çok çok aktif bir şekilde çalışmaya başlıyor. Yakın çevre, varsa kardeşlerle ilgili gündemler söz konusu. Seyahat, sözleşme veya eğitimle ilgili gündem de olabilir. Saturn-Jüpiter kavusumuyla ev içi ve yaşadığınız kişilerle ilgili de çok önemli bir döngü başlatacaksınız. Güzel bir ay olsun💎

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir