Merhabalar Sevgili Aslanlar ve Yükselen Aslanlar,
30 Kasım İkizler Ay tutulması sizlerin 11. evinde gerçekleşiyor. Sosyal çevreniz, idealleriniz, hedeflerinizle ilgili bir sonlanma, net bir karar alma süreci oluyor. Belki bir çok arkadaşınızı hayatınızdan çıkaracaksınız. 
14 aralıktaki Yay Güneş tutulması sizlerin 5.ev alanlarınızda. Yetenekleriniz, aşk, varsa çocuklarla ile ilgili konularında gündemler var. Şanslı durumlar söz konusu. Özellikle aşk hayatınızda. En az 6 ay etkisi sürecek. Bu bahsettiğim konularla ilgili gündemlerde hızlı gelişmeler ve başlangıçlar meydana gelecek. Fırsatlar bu konularla ilgili mevcut olacak. 5. ev aynı zamanda şans evidir. Aslanların şansının döneceğini söylemek çok isabetli olacaktır. Şans evinde güneş tutulması çok güzeldir.
17 Aralıkta Saturn kova geçişi var. Bundan sonraki gündeminiz artık sizin 7. evinizde olacak. Satürn sizi son 2,5 yıldır iş ve sağlık alanlarında çok yordu ve ödülleriniz gelmiştir artık bu gündemlerin içinden. Şimdi artık Saturn sizi ilişkiler, evlilikler, ortaklıklar alanında 2,5 yıl sınayacagından daha çok bu konuları gözden geçirmeye başlayacaksınız önümüzdeki 2,5 sene. 19 aralıkta da Jüpiter kova burcuna geçmesiyle de zaten bu bahsettiğim gündemlerde size destek gelecek ve gökyüzü şans verecek. 1 yıl Jüpiter 7.evinize şans veriyor ama Satürn’de bir yandan 2,5 sene sabrınızı zorlayacak. Çoğu aslana evlilik 2,5 yıl içinde gelebilir.
20-21 Aralık gibi Güneş Merkür kavusumu var. Özellikle aşk, varsa çocuklarla ilgili gündemler başlatacak. Bu saatten sonra bu değişimi çok belirgin gözlemleyeceksiniz.
21 aralıkta Güneşin oğlağa geçişi, merkürün de eşlik etmesi ve Jüpiter Satürn kavusumuyla desteklenişiniz ile; evet artık aşk, çocuklar, yeteneklerle ilgili belirgin bir dönem başlıyor. Belki çocuklarla bir anlaşmazlığınız varsa çözüme geçecek, belki aşk hayatınızda sorunlar varsa yoluna girecek. Yeteneklerinizi artık sergileme fırsatı başlıyor. Saturn-Jüpiter kavusumuyla ilişkiler ve evliliklerle ile ilgili de çok önemli bir döngü başlatacaksınız. Güzel bir ay olsun💎 

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir