Merhabalar Sevgili Başaklar ve Yükselen Başaklar,
30 Kasım İkizler Ay tutulması sizlerin kariyer ve toplum önündeki statünüz alanında gerçekleşiyor.Belki iş değişikliği, statü değişikliği olabilir.Şaşırtıcı sonlanmalar olabilir statünüzle ilgili.Bir dönem kapanıyor artık.Köşe evden gelen bir tutulma olduğu için ciddi bir dönüşüm yaşatacak başakları. 
14 aralıktaki Yay Güneş tutulması sizlerin 4.ev alanlarınızda.Aile, ile ilgili konularında gündemler var.Şanslı durumlar söz konusu. Sorunlar varsa ebeveynlerle ilgili artık yenilenme enerjisi verir.Ev değişikliği olabilir.Aile ile ilgili konularda çözümler olabilir. En az 6 ay etkisi sürecek.Bu bahsettiğim konularla ilgili gündemlerde hızlı gelişmeler ve başlangıçlar meydana gelecek.Fırsatlar bu konularla ilgili mevcut olacak.Başaklar hem iş hem aile konularında köşe evlerden geldiği için çok sağlam etkilenen burçların başında geliyor.
17 Aralıkta Saturn Kova geçişi var. Bundan sonraki gündeminiz artık sizin 6. evinizde olacak. Satürn sizi son 2,5 yıldır cocuklar, yetenekler ve aşk alanlarında çok yordu ve ödülleriniz gelmiştir artık bu gündemlerin içinden.Çok cekti başaklar özellikle özel hayatlarında.Şimdi artık Saturn sizi iş ve sağlık alanında 2,5 yıl sınayacagından daha çok bu konuları gözden geçirmeye başlayacaksınız önümüzdeki 2,5 sene. 19 aralıkta da Jüpiter kova burcuna geçmesiyle de zaten iş ve sağlık gündemlerinden size destek gelecek ve gökyüzü şans verecek. 1 yıl Jüpiter 6.evinize şans veriyor ama Satürn’de bir yandan 2,5 sene sabrınızı zorlayacak.Yeni iş fırsatlarını görmeye çalışın.Alışkanlıklarınızı kökten değiştirmenizi bekliyor gökyüzü.
20-21 Aralık gibi Güneş Merkür kavusumu var. Özellikle ev alım-satım, taşınma, aile ile ilgili konularda asıl kolları sıvamaya başlatacak sizleri.
21 aralıkta Güneşin oğlağa geçişi, merkürün de eşlik etmesi ve Jüpiter Satürn kavusumuyla desteklenişiniz ile;ev içi ve yaşadığınız kişilerle ilgili belirgin bir dönem başlıyor.Odağınız evde, yaşadığınız kişilerde ve ebeveynlerinizde olacak.Saturn-Jüpiter kavusumuyla iş ve sağlıkla ile ilgili de çok önemli bir döngü başlatacaksınız.Güzel bir ay olsun✨ 

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir