Merhabalar Sevgili Boğalar ve Yükselen Boğalar,
30 Kasım İkizler Ay tutulması sizlerin 2. Evinde gerçekleşiyor. Yani 2. Ev konuları ile alakalı bazı sonlanmalar, bir dönemin kapanışı sizlerin gündeminde olacak. Kendi paranızı kazanma, gelirinizle ilgili gündemleriniz mevcut. Para kazanma şeklinizle alakalı bir dönem kapanıyor ve yeni bir kazanç kapısı size açılıyor olabilir. Artık kazanç kapınız hakkında daha kararlı ve nasıl, nerede ilerlemeniz gerektiğine net karar vereceksiniz. Aslında artık sağlam para kazanmaya başlayacaksınız.
14 aralıktaki Yay Güneş tutulması sizlerin büyük paralar, borçlar-alacaklar, eşten, ortaktan veya aileden gelen gelirler, başkalarından gelecek kaynaklar, miras, nafaka alanlarınızda. Başka kaynaklardan gelecek bir şans söz konusu. En az 6 ay etkisi sürecek. Gökyüzü finansal konularda destekler verecek. Sağlık sorunlarınızı da artık bu 6 ay içinde çözebilirsiniz. Bu gündemlerde hızlı gelişmeler ve başlangıçlar meydana gelecek.
17 aralıkta Saturn kova geçişi var. Bundan sonraki gündeminiz artık tamamen kariyeriniz olacak. Statünüz değişiyor. Saturn önümüzdeki 2,5 yıl sizi kariyerinizde sınayacak. Çok çaba sarfetmenizi ister kalıcı olması için. Farklı ve sıradışı çalışmanızı ister kova olduğu için. 19 aralıkta da Jüpiter kova burcuna geçmesiyle de zaten kariyer evinde size destek gelecek ve gökyüzü şans verecek. 
20-21 Aralık gibi Güneş Merkür kavusumu var. Size finansal konularda ilgili gündemlere daha da vurgu yapacak. Ticari girişimler için çok uygun. Sağlıkla ilgili dikkat edilmesi gerek cunku bu konuda da gündemleriniz olabilir.
21 aralıkta Güneşin oğlağa geçişi, merkürün de eşlik etmesi ve Jüpiter Satürn kavusumuyla desteklenişiniz ile; belki yurtdışında, ticari konularda, belki sosyal medyada, internette, belki eğitimlerde, belki üniversite konularında (gündemlerinize göre) sizler için ciddi dikkat çeken bir dönem başlayacak. Hayata bakış açınızı ciddi anlamda sorgulamaya başlayacaksınız. Hukuki süreçleriniz, seyehatlarınız varsa ön plana çıkabilir. Saturn-Jüpiter kavusumuyla kariyeriniz ve toplum önündeki imajınız ile ilgili önemli bir döngü başlatıyorsunuz. Güzel bir ay olsun💎

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir