Merhabalar Sevgili İkizler ve Yükselen İkizler,
30 Kasım İkizler Ay tutulması sizlerin 1. evinde gerçekleşiyor. Yani kendinizle alakalı birden fazla konuda sonlanmalar, bir dönemin kapanışı sizlerin gündeminde olacak. Kendi burcunuzda olacak bu tutulma sizde büyük bir aydınlanmaya sebebiyet verecek. Geçmişi biraz arkanıza alarak önünüze daha sağlam bakacaksınız. En çok etki alan burçların basındasınız nede olsa.
14 aralıktaki Yay Güneş tutulması sizlerin 7. ev alanlarınızda. Konunuz aralıkta aslında daha çok ilişkileriniz. En az 6 ay etkisi sürecek. Her türlü ilişkileriniz ile ilgili gündemlerde hızlı gelişmeler ve başlangıçlar meydana gelecek. Rakipleriniz, varsa eşiniz, partneriniz, varsa ortağınız gündemler buradan. İlişkilerden destek geleceği için bir çok yükselen ikizlerden evlilik kararı gelebilir. 
17 Aralıkta Saturn kova geçişi var. Bundan sonraki gündeminiz artık tamamen medya, internet, yurtdışı,eğitim, yabancılar, uzak çevre vs olacak. Satürn sizi son 2,5 yıldır psikolojik sağlığınız, finansal kaynaklar alanlarında çok yordu ve ödülleriniz gelmiştir artık bu gündemlerin içinden. Şimdi artık Saturn sizi medya, internet, ticaret, yurtdışı veya üniversite alanında 2,5 yıl sınayacagından daha çok bu konuları gözden geçirmeye başlayacaksınız önümüzdeki 2,5 sene. Sabrınız zorlanabilir. 19 aralıkta da Jüpiter kova burcuna geçmesiyle de zaten bu bahsettiğim gündemlerde size destek gelecek ve gökyüzü şans verecek. 1 yıl Jüpiter 9.evinize şans veriyor ama Satürn’de bir yandan 2,5 sene sabrınızı zorlayacak pes etmeyin.
20-21 Aralık gibi Güneş Merkür kavusumu var. Size ilişkilerinizle ilgili belirgin gündemler verecek.
21 aralıkta Güneşin oğlağa geçişi, merkürün de eşlik etmesi ve Jüpiter Satürn kavusumuyla desteklenişiniz ile; finansal konularda, psikolojik sağlığınızda sizler için ciddi dikkat çeken güzelliklerle ilgili bir dönem başlayacak. Saturn-Jüpiter kavusumuyla eğitimler, internet, medya, yurtdışı, ticaret, hukuksal konular, yabancılarla ile ilgili de önemli bir döngü başlatacaksınız. Güzel bir ay olsun💎 

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir