Merhabalar Sevgili Koçlar ve Yükselen Koçlar,
30 Kasım İkizler Ay tutulması sizlerin 3. Evinde gerçekleşiyor. Yani 3. ev konuları ile alakalı bazı sonlanmalar bir dönemin kapanışı sizlerin gündeminde olacak. İletişiminiz, planlarınız, kararlarınız son derece dikkat çekecek. Planlarda, kararlarda netlikler söz konusu olacak. Kardeşler, yakın akrabalar, yakın çevredeki arkadaşlıklarla ilgili gündemlerde de netlikler söz konusu. Onlarla alakalı da gündemlerin içinde kendinizi bulabilirsiniz. İmzalar, teklifler, sözleşmelerle de ilgili gündemleriniz mevcut. Önemli teklifler, imzalar önünüze gelebilir. Artık bu konularla ilgili belirsizlikler neticelendirmeye gidiyor.
14 aralıktaki Yay Güneş tutulması sizlerin eğitim ,seyahat, inançlar, yabancılar ,sosyal medya, internet, ticaret veya hukuk alanlarınızda hızlı dönüşümler sunuyor. Hayatınızdaki gündemler bu konular arasından hızlı gelişmeler ve yeni başlangıçlar meydana getirecek. Etkisi en az 6 ay sürecek bu gündemlerin.Yeni başlangıçlar şimdiden hayırlı olsun. 17 aralıkta Saturn kova burcuna geçişi var, sizlerin 11. evinizi etkileyecek. Satürn sizi son 2,5 yıldır kariyer, iş veya toplumsal statünüz hakkında çok yordu ve ödülleriniz gelmiştir artık bu gündemlerin içinden. Şimdi artık Saturn sizi sosyal çevreniz, idealleriniz, hedefleriniz ve arkadaşlıklarda 2,5 yıl sınayacagından daha çok bu konuları gözden geçirmeye başlayacaksınız önümüzdeki 2,5 sene. Çevreniz artık komple değişecek. Satürn’ün kovaya geçişi sizleri direk sosyal çevrede etkileyecek ve 19 aralıkta da Jüpiter kova burcuna geçmesiyle hedeflerde, çevrede size destek olacak şans verecek. Jüpiter size bu alanda 1 yıl fırsatlar veriyor. Yeni hedefler, yeni amaçlar, yeni çevreler, yeni idealler.  20-21 Aralık gibi Güneş Merkür kavusumu var. Size eğitim, güzel iş bağlantıları, uzaklarla ilgili gündemler getirebilir. İş bağlantıları, yurtdışı, sosyal medya gündemleri olabilir.
21 aralıkta Güneşin oğlağa geçişine merkürün de eşlik etmesi ve Jüpiter Satürn kavusumuyla desteklenişiniz ile; iş hayatında parladığınız bir dönem başlayacak.Saturn Jüpiter kavusumuyla fikirler, çevreniz, ideallerle önemli bir döngü başlatıyorsunuz. Güzel bir ay olsun💎

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir