Merhabalar Sevgili Yaylar ve Yükselen Yaylar,
30 Kasım İkizler Ay tutulması sizlerin 7. evinde gerçekleşiyor. İlişkilerinizle ilgili bir dönemi kapatıyor olacaksınız. Etkileri 1-2 ay sürecek. İlişkilerle ilgili daha çok bitişler olabilir veya ilişkilerle ilgili yaşadığınız sorunları geçmişte bırakıp bir seviye de atlayabilirsiniz. Duygusal kararlar alacağınızı söyleyebilirim.
14 aralıktaki Yay burcundaki Güneş tutulması sizlerin yükselen evinizde. İnanılmaz önemli bir tutulma olacak sizin için. En çok etki alacak sizlersiniz. Büyük başlangıçlara hazır olun. En az 6 ay etkisi sürecek. Yaşamınızda hızlı gelişmeler ve başlangıçlar meydana gelecek. Kendinizi ifade edişiniz, tarzınız her şey değişebilir. Şansınız artık katlanıyor.
17 Aralıkta Saturn Kova geçişi var. Bundan sonraki gündeminiz artık sizin 3. evinizde olacak. Satürn sizi son 2,5 yıldır maddi konularla ilgili gündemlerde çok yordu ve ödülleriniz gelmiştir artık bu gündemlerin içinden. Artık kendi paranızı kazanabileceksiniz. Şimdi artık Saturn sizi yakın çevre, kardeşler, eğitimler veya iletişim alanında 2,5 yıl sınayacagından daha çok bu konuları gözden geçirmeye başlayacaksınız önümüzdeki 2,5 sene. 19 aralıkta da Jüpiter kova burcuna geçmesiyle de size yakın çevreniz ve iletişim için destekler gelecek ve gökyüzü şans verecek. 1 yıl Jüpiter 3.evinize şans veriyor ama Satürn’de bir yandan 2,5 sene aynı alanda sabrınızı zorlayacak. Jüpiter hazır şans vermişken bir eğitim ve ticari konularda fırsat söz konusu olabilir. Varsa kardeşlerden yardımlar gelebilir.
20-21 Aralık gibi Güneş Merkür kavusumu var. Kendinizle alakalı herhangi gundemlerde özellikle görünüşünüzle, sağlığınızla ilgili bu değişimi çok belirgin gözlemleyeceksiniz.
21 aralık itibariyle kendi paranızı kazanmakla ilgili durumlar artık çok çok aktif bir şekilde çalışmaya başlıyor. Saturn-Jüpiter kavusumuyla iletişiminiz, yakın çevreniz, kuzenleriniz, kardeşleriniz ile ilgili de çok önemli bir döngü başlatacaksınız. Onların gündemi de sizi yakından etkileyebilir. Güzel bir ay olsun💎 

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir