Merhabalar Sevgili Yengeçler ve Yükselen Yengeçler,
30 Kasım İkizler Ay tutulması sizlerin 12. evinde gerçekleşiyor. Zorlanan burçlardan biri de sizlerdiniz. Bilinçaltı, hastaneler, korkuların olduğu bir alanda ay tutulması yaşıyorsunuz. Daha içinize yönelip bir dönemi kapatıyorsunuz iç dünyanızda. Sezgileriniz, yaratıcılığınız artabilir. Gizli düşmanların da evi olduğu için arkanızdan dönen her şey önünüze de gelebilir. 
14 aralıktaki Yay Güneş tutulması sizlerin 6.ev alanlarınızda. İş ve sağlık konularında gündemler var. Günlük rutin alışkanlıklarınızla alakalı yenilenme ve düzenleme olacak. En az 6 ay etkisi sürecek. Çalışma hayatınız, sağlığınızla ilgili gündemlerde hızlı gelişmeler ve başlangıçlar meydana gelecek. Alışkanlıklarınızda da duzenlemeler olabilir. Fırsatlar bu konularla ilgili mevcut.
17 Aralıkta Saturn kova geçişi var. Bundan sonraki gündeminiz artık büyük paralar, başkalarından gelen kaynaklar, aileden veya eşten gelen paralar, psikolojik sağlığınız vs olacak. Satürn sizi son 2,5 yıldır ilişkiler alanlarında çok yordu ve ödülleriniz gelmiştir artık bu gündemlerin içinden. Şimdi artık Saturn sizi finansal kaynaklar ve psikolojik sağlık alanında 2,5 yıl sınayacagından daha çok bu konuları gözden geçirmeye başlayacaksınız önümüzdeki 2,5 sene. 19 aralıkta da Jüpiter kova burcuna geçmesiyle de zaten bu bahsettiğim gündemlerde size destek gelecek ve gökyüzü şans verecek. 1 yıl Jüpiter 8.evinize şans veriyor ama Satürn’de bir yandan 2,5 sene sabrınızı zorlayacak pes etmeyin.
20-21 Aralık gibi Güneş Merkür kavusumu var. Size iş, sağlık, günlük yaşam tarzınız, varsa evcil hayvanlarınızla ilgili belirgin gündemler başlatacak.
21 aralıkta Güneşin oğlağa geçişi, merkürün de eşlik etmesi ve Jüpiter Satürn kavusumuyla desteklenişiniz ile; ilişkiler, evlilik, ortaklık vs ile ilgili belirgin bir dönem başlayacak. Belki ilişkiniz yoksa ilişkiler ön plana gelebilir. İmzalar atmak, ortaklıklar, sözleşmeler için uygun. Saturn-Jüpiter kavusumuyla finansal kaynaklar ve yine psikolojik sağlığınızla ile ilgili de önemli bir döngü başlatacaksınız. Güzel bir ay olsun💎

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir