Merhabalar Sevgili Akrepler ve Yükselen Akrepler,Gökyüzünde Kasımda da zorlayıcı açılar olsa da yinede bazı retroların da sona ermesiyle Ekimden daha iyi bir Kasım bizlerle.
31 Ekim Boğa Dolunayı sizlere ilişkiler,evlilik, varsa ortaklıklarla ile ilgili ani gündemler yaratıyor. Belki ani bir ilişki başlaması veya bitmesi veya olan ilişkinizde evlilik kararı söz konusu da olabilir ve 4 Kasım’da Merkür’ün düz harekete geçmesiyle beraber her türlü gizli dusmanlıklar, korkularınız, bilinçaltı ile ilgili konulardaki engellemeleriniz, kısıtlamalarınız artık yavaş yavaş sona eriyor. Belki dusmanlarınızı artık görmeye başlayacaksınız.
12 Kasımda Pluto Jüpiter kavusumu sizlere yakın çevrenizle ilgili gelişmeler verecek. Satürn sizi son 2,5 yıldır özellikle bu konularda yeterince yordu zaten ve ödüller bu açıyla beraber artık size gelmeye başlayabilir sabredin! Belki yakın çevreniz, iletişim sorunlarınız ile ilgili çözümler görünür olacak, belki kardeşleriniz sizi çok yordu artık düzelebilir. Artık gökyüzü sizi destekliyor fırsatı değerlendirin derim. Güzel anlaşmalar, eğitimler gelebilir.
14 kasımda Mars retro hareketi sona ermesiyle işiniz, sağlığınız ilgili sıkıntılar, engeller sona eriyor. Mars sizi bu konularda çok engelledi. Belki sağlığınız düzelmeye başlayacak, iş hayatı artık hareketlenecek. Kasımın 2. yarısı artık daha da iyi hızlanacak iyi haber! 
15 Kasım’da Akrep burcundaki Yeniay sizlerin 1. evinizde ve görünüşünüzle veya kendinizle ilgili bazı konularda yeni kararlar aldıracak. Gayet tutkulu sağlam kararlar hemde! Gökyüzünden güzel desteklerle yeni kararlar vereceksiniz. Kendinizle, ilişkinizle ilgili kararlar da almak söz konusu olabilir.
30 Kasımdaki İkizler Ay Tutulması da sizlere başkalarından gelecek maddi manevi kaynaklar, varsa miras, varsa cerrahi konular, aileden gelecek paralar, varsa kredi durumlarıyla ilgili kararlar verdirecek. Yepyeni bir sayfa açacagınızdan bu konularla ilgili bazı sonlanmalar ve değişimler hakim olacak. Artık bir döngüyü kapanıyor, güzel dönüşümler yaşamanız dileğiyle.Sevgiler🌷 

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir