Merhabalar Sevgili Aslanlar ve Yükselen Aslanlar,Gökyüzünde Kasımda da zorlayıcı açılar olsa da yinede bazı retroların da sona ermesiyle Ekimden daha iyi bir Kasım bizlerle.
31 Ekim Boğa Dolunayı sizlere kariyeriniz, statünuz, işiniz ile ilgili ani gündemler yaratıyor. Belki bambaşka bir iş ile devam etme kararı vereceksiniz. Kariyerle ilgili değişimler, terfiler, belki aniden işi bırakma ile ilgili durumlar olabilir. 10. evde yaşanan her şeyi herkes gördüğünden toplumsal kimliğinizle ilgili ne karar verirseniz aniden herkesi şaşırtcagınıza şahit olacaksınız ve 4 Kasım’da Merkür’ün düz harekete geçmesiyle beraber yakın çevreniz, bozulan kardeşlerinizle ile ilgili iletişimler, komşular, sürüncemede kalan eğitimler, sözleşmeler ile ilgili konulardaki engellemeleriniz, kısıtlamalarınız artık yavaş yavaş sona eriyor.
12 Kasımda Pluto Jüpiter kavusumu sizlere gündelik alışkanlıklarınız, iş alanınız, sağlığınızla ile ilgili güzel gelişmeler verecek. Satürn sizi son 2,5 yıldır özellikle iş ve sağlık alanlarınızda yeterince yordu zaten ve ödüller bu açıyla beraber artık size gelmeye başlayabilir sabredin! Yükselen Aslanlarda bir yükseliş söz konusu Satürn yukarı çıkıyor artık transitte! Özellikle işinizle ilgili güçlü dönüşümler yaşayacaksınız. Sürekli uğraşmak zorunda kaldığınız sağlığınızda iyiye gidecek!
14 kasımda Mars retro hareketi sona ermesiyle varsa hukuki sorunlarla, yüksek hedefleriniz, eğitimler, varsa yurtdışı konularınızla ilgili yaşadığınız sıkıntılar, engeller sona eriyor. Mars sizi bu konularda çok engelledi. 9.ev özel bir evdir şanslı bir evdeki engellenmeler sizi baya üzmüş olabilir. Fakat Kasımın 2. yarısı artık daha da iyi hızlanacak iyi haber! 
15 Kasım’da Akrep burcundaki Yeniay sizlere yaşadığınız ev, yaşadığınız kişiler, ailenizle ilgili gündemler veriyor. Gökyüzünden güzel desteklerle yeni kararlar vereceksiniz. Bir taşınma olabilir, ev içi tadilat, dekorasyon düzeni söz konusu olabilir! Ebeveynlerle küslük varsa düzelebilir.
30 Kasımdaki İkizler Ay Tutulması da sizlerin direk ideallerinize, hayallerinize etkiliyor. Önemli bir yön çizecekler. Bazı arkadaşlarınızı da çıkarabilirsiniz hayatınızdan, hedefler değişebilir. Sevgiler,

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir