Merhabalar Sevgili Balıklar ve Yükselen Balıklar, Gökyüzünde Kasımda da zorlayıcı açılar olsa da yinede bazı retroların da sona ermesiyle Ekimden daha iyi bir Kasım bizlerle.
31 Ekim Boğa Dolunayı sizlere yakın çevreniz, kardeşlerinizle,eğitimler ilgili ani gündemler yaratıyor. Belki aniden bir arkadaşınızı hayatınızdan çıkarabilirsiniz. Belki aniden bir eğitime başlayabilirsiniz ve 4 Kasım’da Merkür’ün düz harekete geçmesiyle beraber varsa davalar, gelecek paralar, vergiler, gelmesi gereken alacaklar, ödemeniz gereken borçlar, çıkmayan kredilerle ile ilgili konular, bir türlü düzelmeyen psikolojiniz ile ilgili engellemeleriniz, kısıtlamalarınız artık yavaş yavaş sona eriyor.
12 Kasımda Pluto Jüpiter kavusumu sizlerin 11. evinizde direk hayalleriniz ve sosyal çevreniz ilgili gelişmeler verecek. Satürn sizi son 2,5 yıldır özellikle bu arkadaşlar alanında çok yordu ve ödüller bu açıyla beraber artık size gelmeye başlayabilir sabredin! Belki güzel bir çevreye girebilirsiniz bundan sonra. Yani artık gökyüzü sizi destekliyor.
14 kasımda Mars retro hareketi sona ermesiyle parasal konularla ilgili sıkıntılar, engeller sona eriyor. Mars sizi bu konularda çok engelledi. Belki şimdi biraz parasal konularınız hareketlenebilir. İyi değerlendirin. Kasımın 2. yarısı artık daha da iyi hızlanacak iyi haber! 
15 Kasım’da Akrep burcundaki Yeniay sizlere hukuksal konular, yurtdışı, eğitimler, internet, basın-medya, internet, e-ticaret ile ilgili güçlü kararlar aldıracak. Gökyüzünden güzel desteklerle yeni kararlar vereceksiniz. Belki eğitime başlarsınız belki internetten şansınızı denersiniz , güzel fırsatları söz konusu olacak iyi değerlendirin. 
30 Kasımdaki İkizler Ay Tutulması da sizlerin ev, emlak, ev alım satım, ev dekorasyonu, yuva, aile, beraber yaşadığınız kişilerle ilgili konularda güçlü kararlar verdirecek. Yepyeni bir sayfa açacagınızdan bu konularla ilgili bazı sonlanmalar, değişimler hakim olacak. Belki taşınırsınız, belki ev alırsınız, belki evinizin içini yenileme kararı alabilirsiniz. Belki aile ile ilgili yeni farklı gündemler olabilir. Artık bir döngüyü kapanıyor, güzel dönüşümler yaşamanız dileğiyle.
Sevgiler🌷 

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir