Merhabalar Sevgili Başaklar ve Yükselen Başaklar,Gökyüzünde Kasımda da zorlayıcı açılar olsa da yinede bazı retroların da sona ermesiyle Ekimden daha iyi bir Kasım bizlerle.
31 Ekim Boğa Dolunayı sizlere eğitimler, yabancılarla ilgili ilişkiler, varsa yurtdışı konuları, varsa hukukı konular, teknoloji, basın, iş anlaşmaları, internet vs ile ilgili ani gündemler yaratıyor. Belki işinizi yurtdışından yürütme kararı vereceksiniz. Belki internete girip kendinizi göstermeyi tercih edeceksiniz ve 4 Kasım’da Merkür’ün düz harekete geçmesiyle beraber her türlü parayla ile ilgili konulardaki engellemeleriniz, kısıtlamalarınız artık yavaş yavaş sona eriyor.
12 Kasımda Pluto Jüpiter kavusumu sizlere aşk, çocuk, hobiler lgili güzel gelişmeler verecek. Satürn sizi son 2,5 yıldır özellikle bu konularda yeterince yordu zaten ve ödüller bu açıyla beraber artık size gelmeye başlayabilir sabredin! Kalıcı bir ilişki gelebilir, sabrettiyseniz uzun ilişkiniz evliliğe gidebilir. 
14 kasımda Mars retro hareketi sona ermesiyle varsa eşten gelen paralar, aileden gelmesi gereken paralar, beklediğiniz alacaklar, krediler, size borcunu ödemeyenlerle ilgili sıkıntılar, engeller sona eriyor. Mars sizi bu konularda çok engelledi. Psikolojik sağlığınızla ilgili de gelişmeler söz konusu. Belki boşanan bir başaksa nafaka konularında güzel gelişmeler de yaşanabilir. Ameliyat gündemi varsa bu konu burada aktifleşip artık sona erdirme kararı size aldırabilecek. Fakat Kasımın 2. yarısı artık daha da iyi hızlanacak iyi haber! 
15 Kasım’da Akrep burcundaki Yeniay sizlere yakın çevre, kardeşler, iletişim, eğitim, yeni sözleşmeler ile ilgili gündemler veriyor. Gökyüzünden güzel desteklerle yeni kararlar vereceksiniz. Yeni bir eğitime başlama, yeni anlaşmalara imza atma söz konusu olabilir! Nede olsa retrolar bitti atılabilir imzalar! Kardeşlerle küslük varsa düzelebilir.
30 Kasımdaki İkizler Ay Tutulması da sizlerin direk kariyerinize, toplum önündeki statünüze etki edecek. Bir önemli yönde yükselen başaklardan geliyor bu tutulmayla. Yepyeni bir sayfa iş hayatınızda başlıyor. Kariyerinizle ilgili sonlanmalar,değişimler ve yeniden başlama enerjisi hakim. İşinizde güzel adımlar dileğiyle. 
Sevgiler🌷

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir