Merhabalar Sevgili Koçlar ve Yükselen Koçlar,Gökyüzünde Kasımda da zorlayıcı açılar olsa da yinede bazı retroların da sona ermesiyle Ekimden daha iyi bir Kasım bizlerle.
31 Ekim Boğa Dolunayı sizlere para, maddi kazançlarınızla ilgili ani gündemler yaratıyor ve 4 Kasım’da Merkür’ün düz harekete geçmesiyle beraber evlilik,ilişkiler, ortaklıklarınızla ilgili konulardaki engellemeleriniz, kısıtlamalarınız artık yavaş yavaş sona eriyor. 
12 Kasımda Pluto Jüpiter kavusumu sizlerin direk kariyerinizi etkileyecek. Belki büyük iş fırsatı, kariyerle ilgili güçlü dönüşümler,statü değişimi, belki beklenilen terfinin gelmesi, herkes o kimliğiniz değişimini görecek ne de olsa toplum evinde olan her şeyi herkes görür ve öğrenir. Satürn sizi son 2,5 yıldır kariyer, iş, statünüz hakkında yordu zaten ve ödüller bu açıyla beraber artık size gelmeye başlayabilir sabredin Koçlar!
14 kasımda Mars retro hareketi sona ermesiyle kendinizle ilgili her konuda artık harekete geçebileceksiniz. Sizlerin 1. evindeki bu Mars retrosu belkide en çok sizleri yordu Mars’tan ötürü ve üstelik çok da yıprattı. Kasımın 2. yarısı artık daha da iyi hızlanacak iyi haber!
15 Kasım’da Akrep burcundaki Yeniay sizlere krediler, beklediğiniz paralar, varsa miras konuları, borçlar-alacaklarla ilgili yeni kararlar alma, varsa olması gereken ameliyatlarla ilgili fırsatlar veriyor. Boşanmış bir yükselen Koç ise belki nafakalarla ilgili fırsatları mevcut.
Kasım sonunda İkizler Ay Tutulması da sizlerin yakın çevre, kardeşler, eğitim, anlaşmalar, projeler, iletişimlerinizle ilgili net bir karar aldırtacak. Bir sonlanma ve yeniden başlama enerjisi hakim olacak özellikle 3. ev konularında. Belki yakın bir arkadaşınızı hayatınızdan çıkarabilirsiniz. Artık bir döngüyü kapatıp, sizin için başka yeni gündemler söz konusu olacak.Sevgiler🌷

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir