Merhabalar Sevgili Kovalar ve Yükselen Kovalar,Gökyüzünde Kasımda da zorlayıcı açılar olsa da yinede bazı retroların da sona ermesiyle Ekimden daha iyi bir Kasım bizlerle.
31 Ekim Boğa Dolunayı sizlere aileniz, yaşadığınız kişiler, ev içi tadilatlar, dekorasyon, taşınma, alım-satım, emlak ile ilgili ani gündemler yaratıyor. Belki ani bir taşınma kararı söz konusu da olabilir. Belki aileyle aranızda bir gerilim çıkabilir ve 4 Kasım’da Merkür’ün düz harekete geçmesiyle beraber yurtdısı, eğitim, varsa hukuki konular, internet, basın-medya işleriniz, varsa e-ticaret ile ilgili konulardaki engellemeleriniz, kısıtlamalarınız artık yavaş yavaş sona eriyor.
12 Kasımda Pluto Jüpiter kavusumu sizlerin 12. evinizde direk bilinçaltınız, korkularınızla ilgili gelişmeler verecek. Satürn sizi son 2,5 yıldır özellikle kendinizle yüzleşmeniz için çok yordu ve ödüller bu açıyla beraber artık size gelmeye başlayabilir sabredin! Hep enerjinizi emen sizi kıskananlarla uğraştınız kabul. Fakat artık gökyüzü sizi destekliyor Satürn yakında gidecek bilinçaltı alanınızdan. Yükselen kovalar da yapılanıyor evet!
14 kasımda Mars retro hareketi sona ermesiyle hep bir iletişim sorunu yaşadınız, yakın çevre, varsa kardeşler, belki eğitim sorunları, belki sözleşme sorunlarıyla ilgili sıkıntılar, engeller sona eriyor. Mars sizi bu konularda çok engelledi. Belki kısa kısa seyehatler de söz konusu olabilir. Şimdi bu konular biraz daha rahatlıyor göreceksiniz. Kasımın 2. yarısı artık daha da iyi hızlanacak iyi haber! 
15 Kasım’da Akrep burcundaki Yeniay sizlere işiniz, kariyerinizle ile ilgili güçlü kararlar aldıracak. Gökyüzünden güzel desteklerle yeni kararlar vereceksiniz. Belki bir terfi, belki yeni bir iş projesi, yeni kariyer fırsatları söz konusu olacak iyi değerlendirin. 
30 Kasımdaki İkizler Ay Tutulması da sizlerin aşk, hobi, çocuk alanınızda olacagından burada size güçlü kararlar verdirecek. Yepyeni bir sayfa açacagınızdan bu konularla ilgili bazı sonlanmalar, değişimler hakim olacak. Belki ilişkiniz biter, belki ilişkinizi artık daha sağlam dönüştürmeye doğru evrileceksiniz, sonucta sizin elinizde. Kararlarınızı iyi verin. Keyfinizi kaçıran konuları, arkadaşları gönderin. 

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir