Merhabalar Sevgili Oğlaklar ve Yükselen Oğlaklar,Gökyüzünde Kasımda da zorlayıcı açılar olsa da yinede bazı retroların da sona ermesiyle Ekimden daha iyi bir Kasım bizlerle.
31 Ekim Boğa Dolunayı sizlere aşk hayatınız, evliyseniz süpriz bir bebek ile ilgili ani gündemler yaratıyor. Belki ani ilişkiye baslama veya sonlandırma kararı söz konusu da olabilir. Uranus bu ne yapacağı belli olmaz ve 4 Kasım’da Merkür’ün düz harekete geçmesiyle beraber kariyeriniz ve işinizle ilgili konulardaki engellemeleriniz, kısıtlamalarınız artık yavaş yavaş sona eriyor. Toplumsal statunuzle ilgili de sizi zorlayan etkiler artık bitmeye başlıyor.
12 Kasımda Pluto Jüpiter kavusumu sizlerin 1. evinizde direk kendinizle ilgili gelişmeler verecek. Satürn sizi son 2,5 yıldır özellikle çok yordu ve ödüller bu açıyla beraber artık size gelmeye başlayabilir sabredin! Gerçekten oğlaklar çok çok zorlandınız. Yeniden yapılandınız resmen! Fakat artık gökyüzü sizi destekliyor Satürn yakında gidecek sizin evinizden zaten az kaldı sabredin:)
14 kasımda Mars retro hareketi sona ermesiyle eviniz, yuvanız, yaşam alanınız, yaşadığınız kişiler, aileniz ile ilgili sıkıntılar, engeller sona eriyor. Mars sizi bu konularda çok engelledi. Belki taşınmak istediniz, belki taşındınız bitmek bilmeyen ev tadilat işleriyle uğraştınız. Şimdi bu konular biraz daha rahatlıyor göreceksiniz. Kasımın 2. yarısı artık daha da iyi hızlanacak iyi haber! 
15 Kasım’da Akrep burcundaki Yeniay sizlere idealleriniz, hayalleriniz ile ilgili güçlü kararlar aldıracak. Gökyüzünden güzel desteklerle yeni kararlar vereceksiniz. Sosyal çevrenizle ilgili durumlar da söz konusu olabilir. Yeni bir çevreye girmek ve güzel insanlarla tanışabilirsiniz. Yepyeni başka hayaller odağınıza gelebilir.
30 Kasımdaki İkizler Ay Tutulması da sizlerin iş ve sağlık alanınızda olacagından burada size güçlü kararlar verdirecek. Yepyeni bir sayfa açacagınızdan bu konularla ilgili bazı sonlanmalar,değişimler hakim olacak. Belki sağlıkla ilgili bir durumun sonlanısı, ilke ilgili daha başka ve sağlam bir rota çizmek söz konusu olabilir. Artık bir döngüyü kapanıyor, güzel dönüşümler yaşamanız dileğiyle.
Sevgiler🌷 

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir