Merhabalar Sevgili Teraziler ve Yükselen Teraziler,Gökyüzünde Kasımda da zorlayıcı açılar olsa da yinede bazı retroların da sona ermesiyle Ekimden daha iyi bir Kasım bizlerle.
31 Ekim Boğa Dolunayı sizlere başkalarından gelen maddi-manevi kaynaklar, borçlar, aileden, ortaktan, eşten gelecek paralarla, planlanmamış ameliyat vs ile ilgili ani gündemler yaratıyor. Belki ani bir borç veya ani bir yerden gelecek para söz konusu da olabilir ve 4 Kasım’da Merkür’ün düz harekete geçmesiyle beraber her türlü kendinizle alakalı iletişimle ilgili konulardaki engellemeleriniz, kısıtlamalarınız artık yavaş yavaş sona eriyor.
12 Kasımda Pluto Jüpiter kavusumu sizlere ev, taşınma, yaşadığınız kişiler, ailenizle ilgili güzel gelişmeler verecek. Satürn sizi son 2,5 yıldır özellikle bu konularda yeterince yordu zaten ve ödüller bu açıyla beraber artık size gelmeye başlayabilir sabredin! Belki taşınmak çok istediniz artık gökyüzü sizi destekliyor fırsatı değerlendirin derim. Yada aileyle aranız bozuksa düzeleceğini göreceksiniz.
14 kasımda Mars retro hareketi sona ermesiyle varsa ilişkiler,evlilik, ortaklıkla ilgili sıkıntılar, engeller sona eriyor. Mars sizi bu konularda çok engelledi. İkili ilişkileriniz şimdi bir tık daha rahatlayacak. Fakat Kasımın 2. yarısı artık daha da iyi hızlanacak iyi haber! 
15 Kasım’da Akrep burcundaki Yeniay sizlere parasal kazançlarınızla ilgili gündemler veriyor. Gökyüzünden güzel desteklerle yeni kararlar vereceksiniz. Yeni bir kazanç kapısı, yeni bir iş projesinden gelecek kazanclar söz konusu olabilir! Belkide bir yatırım yapma kararı vereceksiniz.
30 Kasımdaki İkizler Ay Tutulması da sizlerin direk uzak akrabalar, yurtdışı, varsa hukuksal meseleler, eğitimler, varsa üniversite, yabancılar, medyatik konular, teknoloji alanlarınıza etki edecek. Yepyeni bir sayfa ile belki e-ticaret yapmaya karar vereceksiniz. Belki yurtdışına gitme, belkide internet ve teknoloji ile alakalı güzel planlar aktifleşecek. Bazı sonlanmalar,değişimler ve yeniden başlama enerjisi hakim olacak. Artık bir döngüyü kapatınıyor, yüksek hedeflerinize doğru bu tutulma sizlere umarım güzel ve sağlam adımlar attıracak…Sevgiler,

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir