Merhabalar Sevgili Yaylar ve Yükselen Yaylar,Gökyüzünde Kasımda da zorlayıcı açılar olsa da yinede bazı retroların da sona ermesiyle Ekimden daha iyi bir Kasım bizlerle.
31 Ekim Boğa Dolunayı sizlere iş ve sağlıkla ile ilgili ani gündemler yaratıyor. Belki ani bir işe başlama veya ani bir sağlık tedavisine başlama kararı söz konusu da olabilir ve 4 Kasım’da Merkür’ün düz harekete geçmesiyle beraber sosyal çevrenizle, arkadaşlarınızla ilgili konulardaki engellemeleriniz, kısıtlamalarınız artık yavaş yavaş sona eriyor. Hayalleriniz, ideallerinizle ilgili de sizi zorlayan etkiler artık bitmeye başlıyor.
12 Kasımda Pluto Jüpiter kavusumu sizlerin para konularınızla ilgili gelişmeler verecek. Satürn sizi son 2,5 yıldır özellikle para konusunda yeterince yordu zaten ve ödüller bu açıyla beraber artık size gelmeye başlayabilir sabredin! Belki işsizdiniz işe girip para kazanabilirsiniz, belki aileniz sizi para konusunda çok desteklemiyordu. Fakat artık gökyüzü sizi destekliyor fırsatı değerlendirin derim. Gelsin paralar iyi değerlendirin.
14 kasımda Mars retro hareketi sona ermesiyle aşk hayatınız, hobileriniz, varsa çocuklarınızla ilgili sıkıntılar, engeller sona eriyor. Mars sizi bu konularda çok engelledi. Belki kötü aşk hayatınız düzelmeye başlayacak. Belki kötü olanı bitirip yeniye yön çevirebilirsiniz. Kasımın 2. yarısı artık daha da iyi hızlanacak iyi haber! 
15 Kasım’da Akrep burcundaki Yeniay sizlere bilinçaltı şifalanması, korkularınızla ilgili iyileşmeye ilgili kararlar aldıracak. Akrep enerjisi 12. evde özellikle çok şifalandırıcıdır. Gökyüzünden güzel desteklerle yeni kararlar vereceksiniz. Belki gizli dusmanlarınızı farkettiniz ve bu konuyla ilgili çözümler söz konusu olacak. Arkanızdan dönen dolapları farkedip yenilenme, kendinize gelme yaşayacaksınız. Size iyi gelecek.
30 Kasımdaki İkizler Ay Tutulması da sizlere ikili ilişkileriniz, varsa evlilik, varsa ortaklıklarla ilgili güçlü kararlar verdirecek. Yepyeni bir sayfa açacagınızdan bu konularla ilgili bazı sonlanmalar,değişimler hakim olacak. Tamam mı devam mıyız diyen yaylar etrafımızda olacak:) Artık bir döngüyü kapanıyor, güzel dönüşümler yaşamanız dileğiyle.
Sevgiler🌷 

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir