Merhabalar Sevgili Yengeçler ve Yükselen Yengeçler,Gökyüzünde Kasımda da zorlayıcı açılar olsa da yinede bazı retroların da sona ermesiyle Ekimden daha iyi bir Kasım bizlerle.
31 Ekim Boğa Dolunayı sizlere sosyal çevreniz, hayalleriniz, ideallerinizle ilgili konularda ani gündemler yaratıyor. Belki farklı bir hayalin peşinden gitmeye karar vereceksiniz. Belki bazı arkadaşlarınızı aniden hayatınızdan atma kararı alacaksınız ve 4 Kasım’da Merkür’ün düz harekete geçmesiyle beraber aileniz, ebeveynlerle olan hoşnutsuz durumlar, beraber yaşadığınız kişiler, varsa taşınma durumlarınızla ilgili konulardaki engellemeleriniz, kısıtlamalarınız artık yavaş yavaş sona eriyor. Ev almak isteyen bir yengeçse artık alım satımlara daha uygun bir süreç!
12 Kasımda Pluto Jüpiter kavusumu sizlere yoksa bir evlilik mi getirecek yengeçler! Satürn sizi son 2,5 yıldır ilişkiler, evlilik, ortaklık alanlarınızda yeterince yordu zaten ve ödüller bu açıyla beraber artık size gelmeye başlayabilir sabredin! Uzun bir ilişkiniz varsa evlilik kararı alabilir, ilişkiniz yoksa kalıcı bir ilişki başlayabilir. Siz bunu çoktandır hakettiniz. Satürn sizi çok yordu aşktan yana! Ortaklıkla ilgili güzel gelişmeler de söz konusu olabilir!
14 kasımda Mars retro hareketi sona ermesiyle işiniz, kariyerinizle yaşadığınız sıkıntılar, engeller sona eriyor. Belki hak ettiğiniz terfiyi alamadınız, belki işe giremediniz. Fakat Kasımın 2. yarısı artık daha da iyi hızlanacak iyi haber! İş hayatı hareketleniyor. 
15 Kasım’da Akrep burcundaki Yeniay sizlere aşk,hobiler ilgili fırsatlar veriyor. Hemde akrep enerjisi ile çok da tutkulu aşklar vavvv! Gökyüzünden büyük destekler söz konusu tutkulu kalıcı bir aşk başlayabilir. Uzun bir ilişkinizde evlilik kararı alınabilir. Evli bir yengeçse çocuk yolda olabilir!
Kasım sonunda İkizler Ay Tutulması da sizlerin direk bilinçaltınıza etki edecek. Ruhsal bir yenilenme ve dönüşümler yaşayacaksınız yengeçler! Bazı sonlanmalar ve yeniden başlama enerjisi hakim olacak. Artık bir döngüyü kapatınıyor. Hayırlı olması dileğiyle.Sevgiler,

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir