Haziran 2021 – Akrep Burcu

🌞26 Mayıs Ay tutulmasının 2. evinizde meydana gelmesiyle her türlü finansal konular, harcamalarınız, kendi kazanımlarınız, yatırımlar, özgüveniniz ile ilgili konularda bir dönemi kapatma enerjisini aktif hale getirip Hazirana giriş yaptınız. (Bu konularda ilgili gündemleri tam kapatmak Haziran Temmuz Ağustosu da dahil edebilir.)

🌞10 Haziran Güneş tutulması ise 8. evinizde meydana gelişiyle özellikle varsa operasyonlarınız, varsa borçlarınız, ruhsal sağlık, çözümü bekleyen krizleriniz ile ilgili bir çok konuyu yeniden başlatma, yapılandırma enerjisi ama asıl tam etkiyi görmek önümüzdeki 6 aylık bir dönemi kapsayan bir zamanda olacaktır. Bu gündemlerle ilgili kadersel adımlar var.

🌞12 Haziranda Mars Aslan seyri ise 10. evinizi hareketlendirecek. Patronlarınız, kariyeriniz, iş şekliniz, dışarıya sunduğunuz imajınızla ilgili hareketliliğiniz söz konusu olacaktır. Satürn’e karşıtlık yapacak Mars, 10. ev konularınızda ise biraz zorlanarak harekete geçeceğinizi de gösteriyor. Saturn nerden karşıtlık yapıyordu HANENİZ/AİLE alanınızdan.

🌞15 Haziranda gerçekleşecek olan Saturn Uranus karesinin( 2.si gerçekleşiyor) etkisi ise 7. ev ve 4. ev konularınız arasında bir sıkışma ve zorlanma yaşamanıza neden olacaktır. İlişkileriniz/evlilik gündemleriniz ve haneniz/ebevylerinizle ilgili konularınızla birbirine meydan okuyan çatışmalar görülecektir. Ani sistemsel değişikliklerden ilişkileriniz kaçınılmaz etkilenecektir. Olan her şey hayrınıza akışa güven.😘🌹

🌞24 Haziranda Oğlak dolunayı 3. evinizde gerçekleşiyor. Merkür retrosundan da taze kurtulduğumuz için sözleşmeler, eğitimlerinizle ilgili ciddi yeni kararlar, yakın çevreniz/arkadaşlarınız, kardeşler/kuzenlerle iletişimleriniz gibi konularınızı etkileyen durumlarda bir şeyleri sonlandırma veya ciddi başlangıçlar artık görülebilir. Hayırlı olsun💫

Sevgilerimle, Yasemin🌹