Haziran 2021 – Aslan Burcu

🌞26 Mayıs Ay tutulmasının 5. evinizde meydana gelmesiyle eşiniz/sevgiliniz/flörtleriniz, varsa çocuklarınız, hobileriniz, riskli yatırımlarınızla ilgili konularda bir dönemi kapatma enerjisini aktif hale getirip Hazirana giriş yaptınız. (Bu konularda ilgili gündemleri tam kapatmak Haziran Temmuz Ağustosu da dahil edebilir.)

🌞10 Haziran Güneş tutulması ise 11. evinizde meydana gelişiyle özellikle sosyal çevreniz, kariyer getirileriniz, hayalleriniz ve ideallerinizle ilgili bir çok konuyu yeniden başlatma, yapılandırma enerjisi ama asıl tam etkiyi görmek önümüzdeki 6 aylık bir dönemi kapsayan bir zamanda olacaktır. Bu gündemlerle ilgili kadersel adımlar var.

🌞12 Haziranda Mars Aslan seyri ise 1. evinizi hareketlendirecek. Sağlığınız, ilişkileriniz, dış görünüşünüz, kariyeriniz ve hatta kendinizle ilgili bir çok konuda hareketliliğiniz söz konusu olacaktır. Satürn’e karşıtlık yapacak Mars, 1. ev konularınızda ise biraz zorlanarak harekete geçeceğinizi de gösteriyor. Saturn nerden karşıtlık yapıyordu İLİŞKİLER/EVLİLİK alanınızdan.

🌞15 Haziranda gerçekleşecek olan Saturn Uranus karesinin( 2.si gerçekleşiyor) etkisi ise 10. ev ve 7. ev konularınız arasında bir sıkışma ve zorlanma yaşamanıza neden olacaktır. Kariyeriniz ve ilişkilerinizle ilgili konularınızla birbirine meydan okuyan çatışmalar görülecektir. Ani sistemsel değişikliklerden kariyer düzeniniz kaçınılmaz etkilenecektir. Olan her şey hayrınıza akışa güven.😘🌹

🌞24 Haziranda Oğlak dolunayı 6. evinizde gerçekleşiyor. Merkür retrosundan da taze kurtulduğumuz için çalışma ortamınız, çalışma arkadaşlarınız, gündelik rutinleriniz, genel alışkanlıklarınız ve yine sağlık ile ilgili konularda bir şeyleri sonlandırma veya ciddi başlangıçlar görülebilir. Hayırlı olsun💫

Sevgilerimle, Yasemin🌹