Haziran 2021 – Başak Burcu

🌞26 Mayıs Ay tutulmasının 4. evinizde meydana gelmesiyle eviniz, yaşadığınız kişiler, taşınma, iç dünyanız, ebevynleriniz, mülkleriniz, yaşam alanınızla ilgili konularda bir dönemi kapatma enerjisini aktif hale getirip Hazirana giriş yaptınız. (Bu konularda ilgili gündemleri tam kapatmak Haziran Temmuz Ağustosu da dahil edebilir.)

🌞10 Haziran Güneş tutulması ise 10. evinizde meydana gelişiyle özellikle kariyeriniz, dışarıdaki imajınız, medeni durumunuz ilgili bir çok konuyu yeniden başlatma, yapılandırma enerjisi ama asıl tam etkiyi görmek önümüzdeki 6 aylık bir dönemi kapsayan bir zamanda olacaktır. Bu gündemlerle ilgili kadersel adımlar var.

🌞12 Haziranda Mars Aslan seyri ise 12. evinizi hareketlendirecek. Bilinçaltınız, korkularınız varsa takıntılarınız, rüyalarınız, ruhsal sağlığınız ve gizli düşmanlarınızla ilgili hareketliliğiniz söz konusu olacaktır. Satürn’e karşıtlık yapacak Mars, 12. ev konularınızda ise biraz zorlanarak harekete geçeceğinizi de gösteriyor. Saturn nerden karşıtlık yapıyordu İŞ/SAĞLIK alanınızdan.

🌞15 Haziranda gerçekleşecek olan Saturn Uranus karesinin( 2.si gerçekleşiyor) etkisi ise 9. ev ve 6. ev konularınız arasında bir sıkışma ve zorlanma yaşamanıza neden olacaktır. Hayata bakışınız/hedefleriniz ve iş/sağlık/rutinlerinizle ilgili konularınızla birbirine meydan okuyan çatışmalar görülecektir. Ani sistemsel değişikliklerden hedefleriniz kaçınılmaz etkilenecektir. Olan her şey hayrınıza akışa güven.😘🌹

🌞24 Haziranda Oğlak dolunayı 5. evinizde gerçekleşiyor. Merkür retrosundan da taze kurtulduğumuz için aşk hayatınız, varsa çocuklarınız, hobileriniz, riskli yatırımlar ve yaşam enerjinizi etkileyen konularda bir şeyleri sonlandırma veya ciddi başlangıçlar görülebilir. Hayırlı olsun💫

Sevgilerimle, Yasemin🌹

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir