Haziran 2021 – Boğa Burcu

🌞26 Mayıs Ay tutulmasının 8. evinizde meydana gelmesiyle bir takım krizler, aile veya eş ile ilgili ortak harcamalar, borçlar, alacak verecek konuları, ruhsal sağlığınız, kariyer kazançlarıyla ilgili konularda bir dönemi kapatma enerjisini aktif hale getirip Hazirana giriş yaptınız. (Bu konularda ilgili gündemleri tam kapatmak Haziran Temmuz Ağustosu da dahil edebilir.)

🌞10 Haziran Güneş tutulması ise 2. evinizde meydana gelişiyle maddi kazanımlarınız, kendi para kazandığınız konularda sağlamlık, finansal konularınız ve özgüveninizle ilgili bir şeyleri yeniden başlatma, yapılandırma enerjisi ama asıl tam etkiyi görmek önümüzdeki 6 aylık bir dönemi kapsayan bir zamanda olacaktır. Bu gündemlerle ilgili kadersel adımlar var.

🌞12 Haziranda Mars Aslan seyri ise 4. evinizi hareketlendirecek. Aile hayatınız, beraber yaşadığınız kişiler, içdunyanız, kendi yaşadığınız haneniz, varsa ev alım-satım, varsa taşınma konularınızda mücadeleniz, hareketliliğiniz söz konusu olacaktır. Satürn’e karşıtlık yapacak Mars, 4. ev konularınızda ise biraz zorlanarak harekete geçeceğinizi de gösteriyor. Saturn hangi alandan karşıtlık yapıyordu KARİYERRR.

🌞15 Haziranda gerçekleşecek olan Saturn Uranus karesinin( 2.si gerçekleşiyor) etkisi ise 1. ev ve 10. ev konularınız arasında bir sıkışma ve zorlanma yaşamanıza neden olacaktır ve kendinizle ilgili değişiminiz ve kariyer konularınızla birbirine meydan okuyan çatışmalar görülecektir. Ani sistemsel değişikliklerden kendi benliğiniz, karakteriniz kaçınılmaz etkilenecektir. Olan her şey hayrınıza akışa güven.😘🌹

🌞24 Haziranda Oğlak dolunayı 9. evinizde gerçekleşiyor. Merkür retrosundan da taze kurtulduğumuz için eğitimler, seyahatler, yurtdısı konularınız, ticari faaliyetleriniz, varsa hukuksal konularınız, sosyal medya konularınız, medya, basın yayın, yüksek öğrenimleriniz, yüksek hedefleriniz, hayata bakış alanınızla ilgili konularda bir şeyleri sonlandırma ve ciddi başlangıçlar görülebilir. Hayırlı olsun💫

Sevgilerimle, Yasemin🌹