Haziran 2021 – İkizler Burcu

🌞26 Mayıs Ay tutulmasının 7. evinizde meydana gelmesiyle evlilikler, ilişkiler, partnerler, ortaklıklarla, varsa davalarınız ilgili konularda bir dönemi kapatma enerjisini aktif hale getirip Hazirana giriş yaptınız. (Bu konularda ilgili gündemleri tam kapatmak Haziran Temmuz Ağustosu da dahil edebilir.)

🌞10 Haziran Güneş tutulması ise 1. evinizde meydana gelişiyle özellikle ilişkileriniz, sonra dış görünüşünüz, imajınız, kendinizle ilgili bir çok konuyu yeniden başlatma, yapılandırma enerjisi ama asıl tam etkiyi görmek önümüzdeki 6 aylık bir dönemi kapsayan bir zamanda olacaktır. Bu gündemlerle ilgili kadersel adımlar var.

🌞12 Haziranda Mars Aslan seyri ise 3. evinizi hareketlendirecek. Yakın çevreniz, komşular, yakın arkadaşlar, iletişimleriniz,eğitimler, sözleşmeler, yakın yerlere seyahat konularınızdaki mücadeleniz, hareketliliğiniz söz konusu olacaktır. Satürn’e karşıtlık yapacak Mars, 3. ev konularınızda ise biraz zorlanarak harekete geçeceğinizi de gösteriyor. Saturn nerden karşıtlık yapıyordu HAYATA BAKIŞ/HEDEFLERİNİZ alanınızdan.

🌞15 Haziranda gerçekleşecek olan Saturn Uranus karesinin( 2.si gerçekleşiyor) etkisi ise 12. ev ve 9. ev konularınız arasında bir sıkışma ve zorlanma yaşamanıza neden olacaktır. Korkularınız/kendinizle yüzleşmeleriniz ve hayata bakışınız/hedeflerinizdeki konularınızla birbirine meydan okuyan çatışmalar görülecektir. Ani sistemsel değişikliklerden; bilinçaltınız, kendinizle yüzleşmeleriniz kaçınılmaz etkilenecektir. Olan her şey hayrınıza akışa güven.😘🌹 Zaten sizler en çok etki alanlardansınız bir ikizler olarak🤷‍♀️

🌞24 Haziranda Oğlak dolunayı 8. evinizde gerçekleşiyor. Merkür retrosundan da taze kurtulduğumuz için yaşadıgınız güncel krizlerinizde yapılanma, alacak verecek, borçlar, ruhsal sağlığınız, varsa operasyon, ortaklardan/eşten/partnerden gelen kazançlarınız ilgili konularda bir şeyleri sonlandırma veya ciddi başlangıçlar görülebilir. Hayırlı olsun💫

Sevgilerimle, Yasemin🌹