Haziran 2021 – Kova Burcu

🌞26 Mayıs Ay tutulmasının 11. evinizde meydana gelmesiyle hayalleriniz, idealleriniz, sosyal çevreniz, kariyerinizden gelen getirileri, hayattan beklentilerinizle ilgili bir dönemi kapatma enerjisini aktif hale getirip Hazirana giriş yaptınız. (Bu konularda ilgili gündemleri tam kapatmak Haziran Temmuz Ağustosu da dahil edebilir.)

🌞10 Haziran Güneş tutulması ise 5. evinizde meydana gelişiyle aşk, varsa çocuk, hobiler, yetenekler, yaşam enerjinizle ilgili konularda yeniden başlatma, yapılandırma enerjisi ama asıl tam etkiyi görmek önümüzdeki 6 aylık bir dönemi kapsayan bir zamanda olacaktır. Bu gündemlerle ilgili kadersel adımlar var.

🌞12 Haziranda Mars Aslan seyri ise 7. evinizi hareketlendirecek. Varsa eş, partner, ikili ilişkileriniz, varsa ortaklıklarınızla, varsa davalarınızla ilgili hareketlilik söz konusu olacaktır. Düşmanlarınız da eyleme geçebilir dikkat. Satürn’e karşıtlık yapacak Mars, 1. ev konularınızda ise biraz zorlanarak harekete geçeceğinizi de gösteriyor. Saturn hangi alanınızdan karşıtlık yapıyordu; KENDİNİZLE ALAKALI GÜNDEMİNİZDEKİ “HER KONU” ile olan alanınızdan.

🌞15 Haziranda gerçekleşecek olan Saturn Uranus karesinin( 2.si gerçekleşiyor) etkisi ise 4. ev ve 1. ev konularınız arasında bir sıkışma ve zorlanma yaşamanıza neden olacaktır. Yaşam alanınız/aileniz ve kendinizle alakalı diğer tüm gündemlerinizle ilgili birbirine meydan okuyan çatışmalar görülecektir. Ani sistemsel değişikliklerden aile hayatınız, haneniz kaçınılmaz etkilenecektir. Olan her şey hayrınıza akışa güven.😘🌹

🌞24 Haziranda Oğlak dolunayı 12. evinizde gerçekleşiyor. Merkür retrosundan da taze kurtulduğumuz için korkularınız, iç dünyanız, takıntılarınız, gizli düşmanlıklarınızla ilgili hemen hemen her konuda bir şeyleri sonlandırma veya ciddi başlangıçlar görülebilir. Hayırlı olsun💫

Sevgilerimle, Yasemin🌹 #kovalar #yükselenkova #astroloji #güneştutulması #marsaslanburcunda

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir