Haziran 2021 – Terazi Burcu

🌞26 Mayıs Ay tutulmasının 3. evinizde meydana gelmesiyle yakın çevreniz, eğitimler, dostlarınız, akrabalar, bozuk iletişimleriniz, komşular, kardeşlerle ilgili konularda bir dönemi kapatma enerjisini aktif hale getirip Hazirana giriş yaptınız. (Bu konularda ilgili gündemleri tam kapatmak Haziran Temmuz Ağustosu da dahil edebilir.)

🌞10 Haziran Güneş tutulması ise 9. evinizde meydana gelişiyle özellikle varsa eğitimleriniz, varsa hukuksal süreçleriniz, sosyal medya, internet, yurtıdısı bağlantılı işler, ticari ilişkiler, hayata bakış açınız, yüksek hedeflerinizle ilgili bir çok konuyu yeniden başlatma, yapılandırma enerjisi ama asıl tam etkiyi görmek önümüzdeki 6 aylık bir dönemi kapsayan bir zamanda olacaktır. Bu gündemlerle ilgili kadersel adımlar var.

🌞12 Haziranda Mars Aslan seyri ise 11. evinizi hareketlendirecek. Sosyal çevreniz, kariyerinizin getirileri, hayalleriniz, ideallerinizle ilgili hareketliliğiniz söz konusu olacaktır. Satürn’e karşıtlık yapacak Mars, 11. ev konularınızda ise biraz zorlanarak harekete geçeceğinizi de gösteriyor. Saturn nerden karşıtlık yapıyordu AŞK/YETENEKLER alanınızdan.

🌞15 Haziranda gerçekleşecek olan Saturn Uranus karesinin( 2.si gerçekleşiyor) etkisi ise 8. ev ve 5. ev konularınız arasında bir sıkışma ve zorlanma yaşamanıza neden olacaktır. Ruhsal sağlığınız ve aşk/hobi/yeteneklerinizle ilgili konularınızla birbirine meydan okuyan çatışmalar görülecektir. Ani sistemsel değişikliklerden ruhsal sağlığınız kaçınılmaz etkilenecektir. Olan her şey hayrınıza akışa güven.😘🌹

🌞24 Haziranda Oğlak dolunayı 4. evinizde gerçekleşiyor. Merkür retrosundan da taze kurtulduğumuz için iç huzurunuz, haneniz, yaşam alanınız, ebeveynleriniz, varsa taşınma/dekorasyon vb gibi konularınızı etkileyen durumlarda bir şeyleri sonlandırma veya ciddi başlangıçlar görülebilir. Tam bir aile gündemleri var. Hayırlı olsun💫

Sevgilerimle, Yasemin🌹