Haziran 2021 – Yengeçler Burcu

🌞26 Mayıs Ay tutulmasının 6. evinizde meydana gelmesiyle alışkanlıklarınız, rutin düzeniniz, iş ortamınız, iş arkadaşlarınız, sağlığınızla ilgili konularda bir dönemi kapatma enerjisini aktif hale getirip Hazirana giriş yaptınız. (Bu konularda ilgili gündemleri tam kapatmak Haziran Temmuz Ağustosu da dahil edebilir.)

🌞10 Haziran Güneş tutulması ise 12. evinizde meydana gelişiyle özellikle iç dünyanız, kendinizle yüzleşmeniz, gizli düşmanlarınız, bilinçaltınız, ruhsal sağlığınızla, gizli kalan konularınızla ilgili bir çok konuyu yeniden başlatma, yapılandırma enerjisi ama asıl tam etkiyi görmek önümüzdeki 6 aylık bir dönemi kapsayan bir zamanda olacaktır. Bu gündemlerle ilgili kadersel adımlar var.

🌞12 Haziranda Mars Aslan seyri ise 2. evinizi hareketlendirecek. Parasal kazanımlarınızda, bütün şahsi finansal kaynaklarınızda mücadeleniz ve hareketliliğiniz söz konusu olacaktır. Satürn’e karşıtlık yapacak Mars, 2. ev konularınızda ise biraz zorlanarak harekete geçeceğinizi de gösteriyor. Saturn nerden karşıtlık yapıyordu RUHSAL SAĞLIK alanınızdan.

🌞15 Haziranda gerçekleşecek olan Saturn Uranus karesinin( 2.si gerçekleşiyor) etkisi ise 11. ev ve 8. ev konularınız arasında bir sıkışma ve zorlanma yaşamanıza neden olacaktır. Hayalleriniz ve psikolojik sağlığınızla ilgili konularınızla birbirine meydan okuyan çatışmalar görülecektir. Ani sistemsel değişikliklerden; hayalleriniz kaçınılmaz etkilenecektir. Olan her şey hayrınıza akışa güven.😘🌹

🌞24 Haziranda Oğlak dolunayı 7. evinizde gerçekleşiyor. Merkür retrosundan da taze kurtulduğumuz için varsa davalar, varsa ortak/eş veya partneriniz/ikili ilişkileriniz ile ilgili konularda bir şeyleri sonlandırma veya ciddi başlangıçlar görülebilir. Hayırlı olsun💫

Sevgilerimle, Yasemin🌹