Şubat 2021 – Akrepler Burcu

11 Şubat Yeniayından tam 1 hafta öncesinde iş hayatınız, iş arkadaşlarınız, sağlığınız, günlük rutininizi düzene sokma ile ilgili karmaşalar yaşanmış olabilir., yeniaydan 1 hafta sonrasında da bu karışıklıklar devam ediyor olacak. Yeni ay yalnız aile, eş, beraber yaşadığınız kişiler veya emlak, taşınma konuları ile ilgili fırsatlar veriyor. Yeni eşyalar, taşınma, ev gündemleriniz ön planda olabilir. Kariyer evinizde etki alıyor orada da bir özgürlük ve bağımsızlık enerjisi olacak bu arada aklınızda olsun. Köşe evlerden geçenler büyük değişimlerde siz de sağlam etki alanlardansınız. İş yaşamınız veya sağlık konularınızdaki kaoslardan uzak durmayı unutmayın.

17 Şubattaki Saturn Uranus karesi sizlerin 4. ve 7. ev konularınızı etkileşime sokacak etkileri başlamıştır ve artarak devamı da gelecek. İkili ilişkiler; evlilikler, evlenme, boşanma gündemleri, varsa taşınma, varsa ev içi gündemlerde hareket var. 7. evinizde Uranus oldugundan beklenmedik durumlar aslında eşten yada ilişkiden yada ilişkisi olmayanlar için sık etkileşimde bulunduğunuz kişilerden geliyor. Aileden yana bastırılmış sorumluluklar sizi fazlasıyla boguyor olacak. Sabredin, ilişkisi olanlar için karşı tarafın özgürlük ihtiyacına saygı gösterin.

27 Şubat Başak dolunayı ise 11. evinizde sosyal çevre , arkadaşlar , varsa iş hayatınız oradan gelen maddi getirilerle ilgili gundemler olabilir ve kararlar alınabilir. Aile ve ev konularındaki karmaşıklık ay sonuna doğru düzelecek. Sevgiler 🌟🌸