Nisan 2021 – Akrep Burcu

12 Nisan Koç Yeniayı ise sizlerin 6. evinizde gerçekleşiyor. Sağlığınız, çalıştığınız yer, hizmet aldığınız yerler, gündelik rutinlerinizde, iş arkadaşlarınız, belki beslenme ve alışkanlıklarınızla ilgili yepyeni bir döneme giriyorsunuz.

14 Nisanda Venüs’ün Boğa ve 20 Nisanda Güneşin Boğa burcuna geçmesiyle(7. eviniz) artık gündemleriniz belirgin şekilde ilişkilerinir olacak. Boğa huzur demek olduğundan psikolojik sağlığınızda bir iyi hissetmek ve Venüs de orada boğada guzel estetiksel müdahaleler verebilir. Yalnız orada borca harca girmemeye dikkat edin. Boğa zaten para demek ve zaten büyük paralar evinde gündem var aman dikkatli olun.

24 Nisanda Marsın Yengeç burcuna geçmesi sizlerin 9.evinizde meydana geliyor. Varsa eşin akrabaları ile tartışmamaya özen gösterin. Eğitim, sosyal medya, internet konularınız aktifleşecek ve bu alanlarda rekabet duygusu kuvvetlenecektir. Varsa davalar, yurtdısı konularınız da gündeminize oturabilir. Hayata bakış alanımızı da gösterdiği için hırslarınızın idealleriniz yönünde artacağını gökyüzü gösteriyor.

27 Nisandaki Akrep dolunayı ise sizlerin 1. evinde meydana geliyor. Oldukça sert olan bu dolunay sizlerin direk kendinizle ilgili hemen hemen her konuda analiz yaptırtacak. Alma verme dengelerini çok sağlam analiz edeceğiniz bu dolunay özellikle ikili ilişkilerinizi masaya yatıracak. Derinlemesine analiz yapıp kim dost kim düşman daha iyi farkedeceksiniz. Sürüncemede kalan gönül meseleleriyle ilgili de ani ilişki başlangıcı ve bitişleri de verecektir. Sevgiler