Mart 2021 – Aslan Burcu

4 Marttaki Marsın İkizler burcuna geçişi sizlerin 11. ev konularınız aktifleşiyor ve 23 Nisana kadar etki devam edecek. Kariyerinizle alakalı size yardımcı olabilecek insanlarla kontağa geçme konusunda motivasyonunuz yükseliyor. Olabildiğince sosyalleşmeniz sizin faydanıza olacak. Guzel insanlar tanımak, güzel sosyallikler yaşamak hep sizin destek görmenize yarayacak. Yeni insanlar da tanıyabilirsiniz. İşbirliklerine artık açıksınız. Ciddi ilişkiler için de güzel başlangıçlar olabilir. Ya birini hayatınızdan komple atacaksınız yada biri varsa seviye atlayacaksınız gibi duruyor. Gelecek planlarınıza odaklanıyorsunuz.

13 Mart Yeniayı ise 8. evinizde gerçekleşiyor. İlişkilerden yana yorulmuş aslanlar köşe evlerden etki aldıkları için yeterince boguldular. Psikolojik sağlığınızda yenilenme, şifalanma desteği veriyor olacak. Yalnız ortaya şifalanmanız için öncesinde bir problem çıkartabilir. O krizi çözümlemeniz kalıcı bir rahatlık sağlayacaktır ve sizlerin faydasına olacaktır. Kriz patlamazsa daha sinir bozucu bir gündem gelebilir. İçsel olarak kendinizi şifalandırmanız için çözüme gidiyorsunuz. Sonuçlar güzel olacak. Süpriz para ile ilgili beklenmedikler gundemler ve çözümler de olacaktır gözünüzü dört açın.

21 Martta Güneşin Koç burcuna geçişi sizlerin 9. evinde meydana geliyor. Varsa eşle ilgili gundemler, yurtdışı, varsa üniversite gündemleriniz veya eğitim alanlarınızla ilgili alakalı harekete geçmeniz tetikleniyor, varsa hukuki durumla ilgilenme de görülecektir. Hayata bakış açınızla ilgili kendinizi daha iyi ortaya koyabileceksiniz.

28 Marttaki Terazi Dolunayı ise sizlerin 3.evinizde meydana geliyor. Yakın çevrenizle ilgili konular hatta uzak çevrenizle de ilgili konular aktifleşiyor. Beklediğiniz sözleşmeler varsa bunla ilgili kararlar alınabilir. Bir eğitime baslama, iletişimle sorun yaşanan konularda çözümler, kardeşlerle, yakın arkadaşlarla ilgili sorun varsa çözümler var, düşünceler berraklaşıyor. Sevgiler