Mayıs 2021 – Aslan Burcu

11 Mayıs Boğa Yeniayı ise sizlerin 10. evinde gerçekleşti. Kariyeriniz, geleceğiniz, toplum önündeki duruşunuz, imajınızla ilgili bir yenilik veya yeni başlangıçlar söz konusu. Toplumsal statü iş hayatınızı temsil ettiği gibi medeni durumunuzu da gösterdiğimden evlenme veya boşanma kararı da alabilirsiniz. Çalışmıyorsanız çalışmaya başlayabilirsiniz. Kariyer olarak koşullar düzeliyor. Yeni sözleşmeler için fırsatlar da mevcut olacak.

14 Mayıs Jüpiter’in balık burcuna geçişi ise 8. evinizde meydana geliyor. Yardımlaşma, paylaşmak, ruhsal şifalanma, vergiler, miras konularında iyicil hareketler, mistik konulara yönelme ile ilgili gündemler. Sizden gizlenen konuların gün yüzüne çıkması. Şartların sizin lehinize dönmesi görülebilir. Borçlarla ilgili konuların çözüme gidişi de söz konusu.

26 Mayıs Ay tutulması ise 5. evinizde meydana geliyor. Varsa eşiniz/sevgiliniz/flörtleriniz, varsa ortaklarınızla ilgili büyük gündemler sizi bekliyor hazır olun. Duygusal sonlanmalar, bir dönemi arkada bırakma meydana geliyor. Gönül ilişkilerinizle ilgili zorlanmalar veya dönüşümler de geliyor olabilir. (Tutulma etkileri – + 3 aydır ama tutulma sonrası gündemler daha da belirginleşecektir)

30 Mayısta başlayacak olan Merkür retrosu sizlerin 11.evinizde oluşu; arkadaş ortamlarınızda karmaşa yaratacaktır. Organizasyonlar, etkinliklerde iletişim problemleri görülecektir. Hayallerinizi gözden geçirdiğiniz durumlar, görüşmek istediğiniz kişilerle bağlantıların zorlu yollarla kurulması görülebilir. Küs olduğunuz eski dostlarınızdan/sevgililerinizden bolca geri dönüş yapacağınız veya alacağınız süreç başlıyor. Sevgiler