Nisan 2021 – Aslan Burcu

12 Nisan Koç Yeniayı ise sizlerin 9. evinizde gerçekleşiyor. Sosyal medya, internet, uzaktan hizmet verdiklerimiz, eğitim konuları, uzaktaki tanıdıklar , yeni hedefler, yeni idealler, seyahatler, varsa eşin akrabaları, hayata bakış açınız… Çok cesur, kararlı ve kendinize inanan bir şekilde bir yenilik enerjisi mevcut olacak. Davalarla ilgili gündemi olanlara iyi haber şans sizden yana. Hayata bakışınız komple yenileniyor.

14 Nisanda Venüs’ün Boğa ve 20 Nisanda Güneşin Boğa burcuna geçmesiyle(10. eviniz) artık gündemleriniz belirgin şekilde kariyeriniz olacak. İş hayatında parlama vakti, statüde bir yenilenme veya toplum önündeki imajda belirgin bir şekilde diğerlerine kendinizi ispatlama vakti.

24 Nisanda Marsın Yengeç burcuna geçmesi sizlerin 12. evinizde meydana geliyor. Mars 12. ev seyahati evet sizler için zorlu olacak. Gücü içe yöneltme, durup durup sorgulamak, varsa gizli düşmanlarla uğraşmak, takıntılar, korkuların aktif olması, bilinçaltının zorlanması ve en zorlusu asıl içsel enerjinin içe dönmesi olacak. Biraz daha hassas ve duygusal olabilirsiniz. Hızınız yavaşlayabilir. Cunku gökyüzü iç dünyanızda aslında bir şeyleri çözmenizi bekliyor olacak.

27 Nisandaki Akrep dolunayı ise sizlerin 4. evinde meydana geliyor. Oldukça sert olan bu dolunay sizlerin direk aileniz veya beraber yaşadığınız kişiler veya aile gibi gördükleriniz, iç dünyanızı derinlemesine kazıyacak. Kariyeriniz ve aile arasında derinlemesine denge analizlemesi yapma isteğiniz artacak. İç huzurdur 4. ev derinlemesine bir yüzleşme yaşanacak. Taşınma gündemleri veya varsa aile sıkıntılarını kökten çözmek için bu dolunay sürüncemede kalan konuları önünüze serecek. Aslanların kariyer hayatındaki sorgulamaları Mars 12. evde olduğundan Akrep dolunayında kariyerleri de ciddi sorgulanacak.

Sevgiler, Yasemin