Ocak 2021 – Aslan Burcu

Dolunay 1. evinizde en çok etki alanlardansınız. Kendinizle ilgili geçmişten gelen herhangi bir konu ile ilgili bir kapanış ve yeniden başlangıç söz konusu, bir karar alınıyor ve dış görünüşünüzden, işinize, özel hayatınıza her konuda olabilir. Siz daha iyi biliyorsunuz.

Venüs Pluto kavusumu 6. evinizde meydana geliyor. Yani birden bire tak diye günlük rutin alışkanlıklarınız değişebilir, tak diye işinizi bırakabilir, sağlığınızla ilgili güçlü adımlar atabilirsiniz.

Güneş Jüpiter kavusumu ise 7. evinizde meydana gelecek; ilişkilerinizle ilgili çok güzel ve harika gelişmeler sizi bekliyor. Aşk hayatınız varsa daha da iyiye gider. Aniden ilişkilerden yana bereket. Aşk hayatınızda yüzünüzün gülmemesi neredeyse imkansız gözüküyor. Çok aşk meşkle işim yok diyen biriyseniz ortaklık vs konuları iyiye gider, karşınızdaki insanlar fırsatlar sunar size. Evlilik teklifleri bekliyorum sizden buna suan çok müsaitsiniz işler ciddiye biniyor bekarlar, evlilerde de evliliklerinde tatlış dönemlere merhaba diyelim. Kesin bitmiş bir evlilikse mutlu bir ayrılma ile son olacaktır , kesinlikle mutlu bir son olacaktır merak etmeyin aşk acısı yok bu sefer👌