Mart 2021 – Balık Burcu

4 Marttaki Marsın İkizler burcuna geçişi 4. evinizde ve 23 Nisana kadar etkiler devam. Mars 4. Evde hayatlarınızda temelden düzen getirmeyi hızlandıracaktır. Aile içi veya beraber yaşadığınız kişilerle sağlam gundemler var artık buraların çözülmesi gerekiyor. Mars orayı hızlandıracak ve evle ilgilenmek aile ile ilgilenmek, varsa taşınma gündemleri, dekorasyonel değişiklikler olabilir. Ev alım satım fırsatları olabilir. Aile ilgili karmaşa da verecektir ama kuzey ay düğümü de orada aile ile beraber hareket etmek size güzel şeyler katabilir. Güzel fikir alışverişi olabilir. Kim sizin için değerli kim zaman kaybı bunları görmeye başlıyorsunuz.

13 Mart Yeniayı ise 1. evinizde gerçekleşiyor.
Hayatlarınıza çok tatlı yeni bir gündem giriyor. Gökyüzü sizi bir şekilde sürükleyerek bir yöne itiyor ve size güzel bir süpriz hazırlıyor. Atıcagınız bir adım yada bir niyetiniz bir dileğiniz gerçek olabilir. Bir şeylerin tohumu ekiliyor ama kesinlikle sezgilerinizi dinleyin suan çok güçlü. Bir ilişki kariyer eğitim her şey olabilir. Ne olduğu belli değil cunku 1. ev bu her yerden bir yenilik gelebilir:) İyi gelecek size transit etkisinden dolayı zaten bütün gözler üzerinizde ve herkes tarafından beğeniliyorsunuz şu süreçte. Herkesin sizle kontak kurmaya çalışması sizi bogadabilir tabi.

21 Martta Güneşin Koç burcuna geçişi sizlerin 2. evinde meydana geliyor. Parasal konularda hırs, motivasyon artışı. Kazançlarda artış ve harekete geçme enerjisi mevcut. Yeni kazanç fırsatları görülecektir gözünüzü dört açın.

28 Marttaki Terazi Dolunay ise 8. evinizde. Beklediğiniz paralara hakkaniyetli bir şekilde ulaşabilirsiniz. Bu alanlarda kararlar alınıyor. Kriz evi olduğundan aynı zamanda bir krizin patlaması sonrası güzel hoş bir çözümleme gelecektir. Estetikler yaptırmak veya estetik kararı da alanabilir. Maddi konularda çözümler bulunabilir. Sevgiler