Mayıs 2021 – Balık Burcu

11 Mayıs Boğa Yeniayı ise sizlerin 3. evinde gerçekleşti. Yakın çevre, arkadaşlardan güzel haberler, güzel fikirler gelecektir. Güzel sözleşmeler ve anlaşmalar söz konusu olabilir. Kariyerinizle alakalı arkadaşlarınızdan destek gelebilir. Bir hayalinizi gerçekleştirmek için gelişmeler aktifleşecektir. Zihniniz hiç olmadığı kadar huzur arayışında, güven ve para odaklı olacak.

14 Mayıs Jüpiter’in balık burcuna geçişi ise 1. evinizde meydana geliyor. Ayy ayy sizler çok kısmetlisiniz. Bir mıknatıs olmuş gibi bütün bereketi her konuda üzerinize cekeceksiniz. İstekleriniz büyük oldukça amaçlarınız, dilekleriniz büyüyecek. Jüpiter sizlere neler vadedecek aslında gelecek senenin minik bir fragmanını yaşayacaksınız.

26 Mayıs Ay tutulması ise 10. evinizde meydana geliyor. Kariyerinizde bazı değişimler ve dönüşümleri getirecektir bu tutulma. Artık görünüşünüzden, giyim tarzınıza kadar değişmek istiyorsunuz. Medeni durumunuzda sürüncemede kalan konular varsa kesin ve net dönüşümler gözükecektir. Kariyeriniz hareketleniyor. İş değişikliği, terfi, iş bırakma görülebilir. (Tutulma etkileri – + 3 aydır ama tutulma sonrası gündemler daha da belirginleşecektir)

30 Mayısta başlayacak olan Merkür retrosu sizlerin 4.evinizde oluşu; evinizle ilgili, ailenizle ilgili harekelenmeler, iletişim bozuklukları da oldukça görülecektir. Beraber yaşadığınız kişilerle sürüncemede bıraktığınız, konuşmaktan kaçtığınız ne varsa yüzleşmeler yaşayacaksınız. Aslında iç dünyanızdaki biriktirdiğiniz hemen hemen her şeyle büyük yüzleşmeler yaşayacaksınız ve bu süreci gökyüzü yaşamanızı ve bazı şeyleri değerlendirmeniz, kendinizi anlamanız için bekliyor. Taşınmak isteyenler mutlaka 26 Haziran sonrasına bırakın. Sevgiler