Nisan 2021 – Balık Burcu

12 Nisan Koç Yeniayı ise sizlerin 2. evinizde gerçekleşiyor. 15 gün etkisi sürecek bu yeni ayda kazançlarınız ve özgüveninizle ilgili cesur adımlar atma isteğinde bulunacaksınız. Daha kendine güvenen, daha kararlı bir finansal süreçten geçiyorsunuz. Yeni gelir kaynakları elinize geçebilir.

14 Nisanda Venüs’ün Boğa ve 20 Nisanda Güneşin Boğa burcuna geçmesiyle(3. eviniz) artık gündemleriniz belirgin şekilde yakın çevreniz olacak. Arkadaşlarınızdan hoş destekler göreceğiniz bir güneş boğa. Kardeşler, akrabalar hep yanınızda olacak. Bir eğitime başlama veya bir sözleşme de gündeminizde olabilir. 3. Evde bir transit güneş çok keyiflidir, keyfini çıkarın. Düşünceleri de gösterir, iletişimi de gösterir bu ev. Bir şeyler daha berraklaşmaya başlıyor farkeden.

24 Nisanda Marsın Yengeç burcuna geçmesi sizlerin 5.evinizde meydana geliyor. Aşk hayatınızda bir agresyon, gerilim ve rekabet duygusu oluşabilir. Yeteneklerinizle ilgili veya bir hobi ile ilgili hırslanma ve motivasyon da görülecektir. Tartışmalardan uzak kalmaya çalışın gönül meselelerinde cunku Mars aşkta biraz zorlayacaktır ama tutkulu cinsellik de hissettirecektir.

27 Nisandaki Akrep dolunayı ise sizlerin 9. evinde meydana geliyor. Oldukça sert olan bu dolunay sizlerin direk hayata bakışınız, yurtdısı, seyahat, eğitim, internet, sosyal medya, varsa davalarla ile ilgili bir yüzleşme yaptıracak. Burada net ve sağlam bir karar alınıyor ama konuyu bir daha açmamak adına daha çok. Sürüncemede kalan bir konunun netleşmesi için derinlemesine masaya yatırılıyor. Zorlayıcı ama hayata bakışınızın artık güzelleşeceği bir süreç yaşanacak. Şifa olsun sevgiler