Mart 2021 – Başak Burcu

4 Marttaki Marsın İkizler burcuna geçişi sizlerin 10. ev konularınız aktif ve 23 Nisana kadar etkiler devam. Kariyerle, statünüz, görüntünüzle ilgili düşüncelerinizi hayata geçirmek için büyük hırs, motivasyon ve eyleme geçiş var. 2 ay içinde terfi, yeni işe başlama, yükselme, işte tanınmak, popülerleşme gündemleriniz aniden olabilir. Tamamen işe odaklanın var. İşbirliği yapacağınız kişiler belirginleşiyor. Kariyerde yükselişi gökyüzü destekleyecek. Bir alan değişikliği, yeni bir iş veya iş şeklinizi değiştirmek olabilir. Çok yerinizde saydınız ama 2 ay içinde iş şeklinizde ciddi düzenlemeler olcak. Gökyüzü sizi destekliyorken harekete geçirin düşüncelerinizi. Bir ödül, başarı var.

13 Mart Yeniayı ise 7. evinizde gerçekleşiyor. İlişkiler, varsa ortak,eşle ilgili gundemler var. Fikrini önemsediklerinizden gelecek teklif geleceğiniz için güzel bir adım atmanıza sebebiyet verebilir. İlişki ve kariyerde yoğun fikirler var. Karşınızdaki kişi ikiniz için bir şeyler yapmak istiyor. Hayatınıza yeni bir insan girebilir. Bu kişi evliliğe gidecek bir ilişki olabilir. Kangren bir ilişkiyi noktalayıp hemen baska bir ilişki içine girebilirsiniz. Yeni ay etkisi de 2 hafta içinde kendini belli edecektir. Gözünüzü dört açın. Romantik şeyler olabilir.

21 Martta Güneşin Koç burcuna geçişi sizlerin 8. evinde meydana geliyor. Varsa eşten gelen destekler, aileden gelecek destekler, büyük para kazanım gündemlerine musait. Psikolojik sağlık için harekete geçme enerjisi olacak. Ve bu alanlarda motivasyon ve heyecan yüksek.

28 Marttaki Terazi Dolunayı ise sizlerin 2.evinizde meydana geliyor. 8. ev aktifleştiği gibi bir de 2.evinizin aktifleşmesi finansal konularla alakalı gündemleri sağlam belirginleştiriyor. Değer yargılarınızla ilgili kararlar alınacağı gibi getiriler, götürlere bakılıp kararlar alınacak. Biriyle ortak iş yapabilirsiniz. Maddi düşünceler hayata geçiyor. Kariyerle ilgili maddi konular incelenecek.Yatırımlara başlanabilir. Sevgiler