Mayıs 2021 – Başak Burcu

11 Mayıs Boğa Yeniayı ise sizlerin 9. evinde gerçekleşti. Şanslı ve güzel gelişmeler sizleri bekliyor. Yeni hedefler, eğitimler, yeni seyahatler gündeminizde olacak. Yurtdısı ve farklı kültürler epey ilginizi çekiyor olacak. Ticari ilişkilerinizle ilgili yeni başlangıçlar olabilir. Sosyal medya veya internetten iş yapanlar içinde oldukça destekleyici etkiler meydana gelecek.

14 Mayıs Jüpiter’in balık burcuna geçişi ise 7. evinizde meydana geliyor. İkili ilişkilerinizde bir bereket başaklar. Bekarsanız evleneceğiniz kişi ile tanışabilirsiniz her an müjde! Ay çok heyecanlı😍 Evli ve anlaşamıyorsanız Jüpiter sizi kurtarabilir, belkide daha güzel kişilerle sizi karşılaştırmak için. İlişkilerde bereket herkesin sizi anlamaya başladığını sezeceksiniz. Bu durumu artniyetli kullanmamaya özen gösterin.

26 Mayıs Ay tutulması ise 4. evinizde meydana geliyor.
Haneniz, yaşadığınız kişiler, taşınma, iç dünyanız, ebevynleriniz, mülkleriniz, yaşam alanınızla ilgili sürüncemede kalan gündemlerde netlikler meydana geliyor hazır olun. Bazılarınız taşınabilir. Bazılarınız evlenip boşanabilir. (Tutulma etkileri – + 3 aydır ama tutulma sonrası gündemler daha da belirginleşecektir)

30 Mayısta başlayacak olan Merkür retrosu sizlerin 10.evinizde oluşu; kariyerinizle ilgili bazı konuları gözden geçirmenize sebebiyet verecek. İş hayatınızla ilgili sorgulamalar süreci. Bu işi seviyor muyum, bu işte nasıl ilerleyebilirim, nasıl bir iş kurmalıyım vb gibi etkiler zihninizde oluşacak. Toplumsal duruşunuz ve imajınızla ilgili bazı kararlar alacaksınız ama bunları uygulamaya koymak için bence 26 Haziran sonrasını bekleyin. İş konusundaki fırsatlarınız ve sözleşmeleriniz içinde aynı şekilde retronun bitmesini beklemenizi öneriyorum. Sevgiler