Nisan 2021 – Başak Burcu

12 Nisan Koç Yeniayı ise sizlerin 8. evinizde gerçekleşiyor. Yani krizler evinde bir dolunay. O krizi şifalandırmanız için öncesinde bir kriz ile karşı karşıya kalabilirsiniz. Eşten/aileden gelen gelirler, gizli konular, psikolojik sağlığınız mercek altında . Alacak verecek konularınıza dikkat, borçlarınıza dikkat. Bir şifa gelecek cesurca bu konuları çözümleme isteğiniz olacak ama ruh sağlığınıza ekstra dikkat Koç enerjisi sağlam bir asabınızı bozdurabilir ama ne olursa olsun çözülmesi için olacaktır.

14 Nisanda Venüs’ün Boğa ve 20 Nisanda Güneşin Boğa burcuna geçmesiyle(9. eviniz) artık gündemleriniz belirgin şekilde hayata bakış alanınızda olacak. Planlarınızın, hedefleriniz belirgin hale gelmesi ,varsa yurtdısı konuları, varsa eğitim, internet, sosyal medya gündemlerinde güzel gündemler olabilir. Odağınızı iyi belirleyin.

24 Nisanda Marsın Yengeç burcuna geçmesi sizlerin 11.evinizde meydana geliyor. Mars 11. evde arkadaş çevresinde agresyon, kavga, rekabet yaratabilir dikkat. Kariyerinizden gelecek finansal beklentileriniz hareketlenme, yeni arkadaş ortamlarına girmek de görülecektir.

27 Nisandaki Akrep dolunayı ise sizlerin 3. evinde meydana geliyor. Oldukça sert olan bu dolunay sizlerin direk yakın çevrenize, varsa kardeşlerinize işaret ediyor. Sürüncemede kalan arkadaşlıklarla ilgili derinlemesine olaylar masaya yatırılıyor. Sizlerin zaten Mars arkadaşlık evinde olduğundan. Ay sonu bir kavga kaçınılmaz gibi gözüküyor umarım uzlaşmacı bir çözümlenme olur. İletişim evidir 3. ev aynı zamanda. Akrepin derine inerek sorgulamalarıyla bu dolunayda askıda kalmış konular ön plana çıkacak. Aynı zamanda eğitimler ve sözleşmelerle ilgili keskin gündemler belirebilir. Sevgiler