Şubat 2021 – Başak Burcu

11 Şubat Yeniayından tam 1 hafta öncesinde parasal kaynaklar, varsa ameliyat gündemleriniz, psikolojik sağlıgınız, alacaklar verecekler ile ilgili karmaşalar yaşanmış olabilir, yeniaydan 1 hafta sonrasında da bu karışıklıklar devam ediyor olacak. Yeni ay yalnız sizlere iş hayatınız ve özellikle sağlığınız ilgili fırsatlar veriyor. Günlük rutinleriniz veya çalışma arkadaşlarınızla gittiğiniz yollar sıradışı şekilde yeniliğe gidiyor. Kaliteli bir yaşama geçiş var gibi.

17 Şubattaki Saturn Uranus karesi sizlerin 6. ve 9. ev konularınızı etkileşime sokacak etkileri başlamıştır ve artarak devamı da gelecek. Sağlığınız, yeni alışkanlıklarınız, günlük düzeninizin değişimi, yeni ve değişik bakış açılarına adapte olmak, ve varsa hukuksal alanlarınızda beklenmedik süpriz dönüşümler mevcut. Hayata bakış alanınızda ciddi fikir değişiklikleri yaşıyorsunuz ama siz gerçekten kesinlikle olumlu etki alıyor gibisiniz.

27 Şubat Başak dolunayı ise 1. evinizde ; özellikle sağlıkla ilgili sürüncemede kalan konular kapanıyor, imajınız, görüntünuzü ilgilendirecek konular gündemde ve kendinizle alakalı hemen hemen her konuda bu sefer mükemmelleyetçiliğinizi konuşturmanın tam zamanı👌 Sevgiler 🤍