Mart 2021 – Boğa Burcu

4 Mart Marsın İkizler burcuna geçişi 2. ev konularınıza destek vermeye başladı bile. 23 Nisana kadar Mars sizlerin para evinde olacak. Finansal kaynaklarınızı arttırma konusunda hırs, motivasyon yükseliyor. Gelirlerde artış var artık. Değer yargılarınızda netleşme. Özellikle kariyerde tanınma, terfi, olumlu getirilere çok açık bir ay. Maddi olarak bir şeyler yoluna giriyor. Gelir artıyor ama harcamalara da ekstra dikkat etmek gerek.

13 Mart Yeniayı 11. evde kariyerde dönüşüm yaşarken çok zorlanan yada evlilik gündemleriyle statülerini oturtmak isteyen boğalar çok yorgunlar. Mücadeleyi asla bırakmıyorlar boğanın meşhur inadı ile ama gökyüzü sen çok yoruluyorsun, bırakma ödülünü alacaksın diyor ve ucundan ödülü gösteriyor gibi. Sezgiler yüksek. Bir hayalleri gerçek olacak. Hayaller evinde bir Yeniay. Hayalleri yönünde mutlaka adım atmalılar bu yeniayda. Dizayn etmeye çalıştıkları hayatları yoluna giriyor. Bu yapacakları başlangıç onlar için uzun vadede güzel dönüşlerle gelecek. Yeni ay yine aşk vurgusu da yapıyor boğalara sosyalleşmeye çalışın, yalnızsanız bir aşk kapınızı ansızın çalabilir destek var gökyüzünde.

21 Mart güneşin Koç burcuna geçişi ile Gizli saklı ilişkilere dikkat edin. Ön plana çıkabilir. Gizli olan şeyleri açığa çıkartabilir. Yada partnerin gizli konuları öğrenilebilir. Bilinçaltı ile yüzleşilebilir. Kendinizi biraz daha geri plana atmak isteyebilirsiniz bu dönem ama ilerleme zamanı; Saturn Jüpiter 10. evde kocaman parlıyor suan inziva sırası değil.

28 Marttaki dolunayı 6. Evde ve çalışanlar için iş yeri ile alakalı gündem söz konusu, çalışma şekli hizmet değişebilir yada çalışma arkadaşları değişebilir. Statünüz bir anda değişime geçebilir. Bir başka yerde çalışmaya iş lokasyonunuzda değişim olabilir. Veya başka şekilde çalışabilirsiniz. Sağlık konusu iyiye gidiyor. Sürüncemede kalmış gündelik rutin durumlarınızı uyumla düzenleyeceksiniz. Sevgiler