Mayıs 2021 – Boğa Burcu

11 Mayıs Boğa Yeniayı ise sizlerin 1. evinde gerçekleşti. Hayatınızda önemli ve güçlü bir dönem başlıyor. Özellikle kendinizle alakalı çok ciddi ve radikal kararlar alıyor olacaksınız. Nisan ayı Uranus etkisi ile bir takım ilginclikler yapmış olsanız da artık hayata bakış açınız bu yeni ay ile ciddi anlamda değişime gidiyor. Hem fiziksel anlamda, hem hayata durunuz ve hem imajınızda ciddi bir takım dönüşümler yaşayacaksınız.

14 Mayıs Jüpiter’in balık burcuna geçişi ise 11. evinizde meydana geliyor. Yeni yeni arkadaşlar, yeni gelirler, yeni büyük işlerle karşılaşma, kariyerden gelecek getirilerde bereket olcak. Ve en önemlisi sizlerin bir hayali gerçekleşiyor, bazı konulara büyük zamanlar harcıyacaksınız, gelirler artıyor, büyük insanlarla tanışmalar meydana gelebilir radarlarınızı sağlam açın.

26 Mayıs Ay tutulması ise 8. evinizde meydana geliyor. Bir takım krizler, aile veya eş ile ilgili ortak harcamalar, borçlar, alacak verecek konuları, ruhsal sağlığınız, kariyer kazançlarıyla ilgili büyük gündemler geliyor hazır olun. Kariyer kazançlarınız veya duygusal meselelerinizle ilgili bazı defterleri kapatma görülebilir. Zorlanma ve dönüşüme de işaret olan bir tutulma özellikle borç konularınıza ekstra dikkat edin. Sağlığınızla ilgili de bazı gündemleri kapatma veya yeniden tetikleme verebilir. (Tutulma etkileri – + 3 aydır ama tutulma sonrası gündemler daha da belirginleşecektir)

30 Mayısta başlayacak olan Merkür retrosu sizlerin 2. evinizde oluşu; paranıza sahip çıkmak duygunuzu ekstra tetikleyecektir. Maddi kaynaklarınızla ilgili gecikilmiş paralar biraz daha gecikecek çok üzgünüm, ani fevri hareketlerle harcamalar yapmamaya gayret edin. Cunku gereksiz harcama yapma isteğiniz çok fazla artacak. 26 hazirana kadar özellikle borçlar ve kredilerden uzak durun. Ne borç alın ne borç verin daha çok manevi değerlerinize döneceğiniz bir süreç olacak. Sevgiler