Nisan 2021 – Boğa Burcu

12 Nisan Koç Yeniayı ise sizlerin 12. evinizde gerçekleşiyor. Bilinçaltınızda geri plana attığınız, varsa korkularınız, sürekli düşünmemek için ertelediğiniz gündemlerde bir yenilik tazelenme yüzleşmeler söz konusu. Ruhsal sağlığınızda şifalanma geliyor. Gizli düşmanlarınız aslında kimlermiş bunlar belirgin şekilde farkediliyor.

14 Nisanda Venüs’ün boğa ve 20 Nisanda Güneşin Boğa burcuna geçmesiyle(1. eviniz) artık gündemleriniz belirgin şekilde tamamen size dönüyor. Gökyüzü bu sefer tamamen sizden yana. Kendinizi, enerjinizi, güzelliğinizi, ilişkilerinizi çok daha iyi hissettiğiniz bir dönem başlıyor.

24 nisanda Marsın Yengeç burcuna geçmesi sizlerin 3. evinizde meydana geliyor. İletişiminiz, düşünceleriniz hareketleniyor. Yakın çevreniz, kardeşler, akrabalarla ilgili gundemler belirginleşiyor. Zihin çok çalışıyor, kararlar alınıyor. İletişimde ciddi hız ve varsa eğitim, ticari konularda imzalar gündeme de gelebilir.

27 Nisandaki Akrep dolunayı ise sizlerin 7. evinde. Oldukça sert olan bu dolunay sizlerin ikili ilişkileriniz, aşk konularınız, varsa davalarla ilgili ile netleşmeyen konuları kökten çözüme ulaştırmak için masaya yatıracak. Zorlayıcı krizli ama çözdürtür akrep dolunayları. Sürüncemede kalan konuşulmadık her şey derinlemesine incelenecek.

Sevgiler, Yasemin #boğalar #aylıkburç #astroloji