Mart 2021 – İkizler Burcu

4 Marttaki Marsın İkizler burcuna geçişi sizlerin 1. Ev konularınızı etkileşime soktu 23 Nisana kadar da bu etki devam edecek. Mart ayı zaten ikizler için ekstra önemli bir ay, köşe evden etki alıyorlar. 1. evdeki Mars düşündüklerini eyleme dökmek, daha da hareketlenmeleri için destek veriyor. Zaten kuzey ay düğümü de sizlerin burcunda çok daha hırslanma ve motivasyon artışı oluyor. Bir çok meşguliyet, bir çok fırsat, destek. Kararsızlardı hangi seçenekle gitsem diye şimdi biraz daha kararlı hale geliyorlar. Gökyüzü başarı için bir şeyler yapmanızı bekliyor.

13 Mart Yeniayı ise 10. evinizde gerçekleşiyor. Aslında bir yöne doğru sürükleniyorlar ; iş hayatlarında daha önce farkedemediğiniz bir olayı farkedeceksiniz. İş imkanları çok ve öylesine adım atılmış bir şey kariyerlerine yön veriyor. Öylesine yapılmış bir sohbet ciddi bir adım attırıyor kariyerde gibi. Yeni bir imaj, yeni bir statü, yeni bir misyon elde edebilirsiniz. Sanki bir fırsatı öylesine dinlerken gitmeniz gereken yolla kadersel bir itilim yaşıyorsunuz. Neptün tam tepenizde kimse neyin ne olduğunu anlamadan hatta siz bile anlamadan bir dönüşüm var mesleki olarak.

21 Martta Güneşin Koç burcuna geçişi sizleri artık arkadaş ortamından, sosyal çevreden gelen bir destekleri gösterecek. Sosyalleşin ve sosyalleştikçe fırsatları görün. Zaten kuzey ay düğümü sizin burcunuzda size gökyüzü her yerden ışık yakmaya müsait yeterki evde oturmayın. Kariyeri destekleyecek yeni insanlarla tanışmalar, güzel arkadaşlıklar yaşama görülebilir 21 Mart sonrası. Çok çevreye girmeye başlayacaksınız, yeni insan tanıma zamanı.

28 Marttaki Terazi Dolunayı ise sizlerin 5. evinizde meydana geliyor. Sürüncemede kalan bir aşk ilişkisini uyumlu bir şekilde çözmeye çalışma görülebilir. Bir aşk gündemini kapatıp bir başka aşka yelken açılabilir. Adaletli bir şekilde uzlaşma verecektir daha çok kararlar sizin yol sizin. Yetenekler ve çocuklarla alakalı güzel, hoş kararlar da alınabilir. Sevgilerimle