Mayıs 2021 – İkizler Burcu

11 Mayıs Boğa Yeniayı ise sizlerin 12. evinde gerçekleşti. İçsel anlamdaki huzursuzluğunuzu dönüştürmek için kadersel fırsatlar, bir takım düşmanlıklardan kurtulma süreci. İçe ve ruhunuza dönüş, takıntılarınızdan arınma. Hiç beklemediğiniz kişilerden gelecek destekler söz konusu olacaktır. Güçlendiğiniz bir dönem. Belki geçmişteki bir şeylerin kaybı ile düşüşünüz sonrası tamda bu Yeniay ile ayağa kaldıracak. İçsel olarak düzene gireceksiniz.

14 Mayıs Jüpiter’in balık burcuna geçişi ise 10. evinizde meydana geliyor. Kariyer, iş, toplumsal statünüz ve imajınız ile ilgili fırsatlar. Görünüşünüzle ilgili güzel gelişmeler meydana geliyor. Çalışmıyorsanız mutlaka gelecek iş fırsatlarını görün muhakkak gelecektir. Yüksek mevkili insanlarla tanışma ve onlardan da destekler gelecek hiç beklemediğiniz bir anda gözlerinizi 4 açın.

26 Mayıs Ay tutulması ise 7. evinizde meydana geliyor. İlişkiler, ortaklıklarla ilgili büyük gündemler geliyor hazır olun. Duygusal kapanışlar, ilişkilerle alakalı konularda bazı kişileri hayatınızdan çıkarma kararı alıp, yeni kişilerle yola devam etme enerjisi… Varsa evliliklerle ilgili sarsıcı gündemler dönüştürücü ve zorlayıcı olacaktır. Sürüncemeli kalan konularla ilgili netleşmeler. Yarım kalan davalar varsa da bazı gündemleri kapatma veya yeniden tetikleme verebilir. (Tutulma etkileri – + 3 aydır ama tutulma sonrası gündemler daha da belirginleşecektir)

30 Mayısta başlayacak olan Merkür retrosu sizlerin 1. evinizde oluşu; duygusallığınızı çok fazla arttıracak. Sağlığınızla ilgili bazı konuları gözden çıkarmak isteyeceksiniz. Daha sakin olmaya çalışın. Hemen hemen herkesle olan iletişimlerinizde aksaklıklar meydana gelebilir. Zihninizi daha dengeli tutmanız zorlaşabilir, insanlar sizi çileden çıkartabilir ama neyseki kuzey ay düğümü sizlerin yükseleninde olduğunuzdan biraz daha şanslı olacaksınız ve kendiniz olmak için adımlar atma isteğiniz artıyor olacak. Yalnız dış görünüşünüzle ilgili kararlar alma arzularınızı 26 Haziran sonrasına bırakmak da fayda olacak. Sevgiler