Nisan 2021 – İkizler Burcu

12 Nisan Koç Yeniayı ise sizlerin 11. evinizde gerçekleşiyor. İdealleriniz, planlarınız için büyük cesur adımlar atmak, kariyerinizden gelen getirileriniz veya kariyer getirilerinizle ilgili iddialı planlar yapmak gündeminize oturacaktır. Arkadaş çevrenizden güçlü destekler söz konusu olacak, görmeye çalışın. Kendinizi artık daha cesur ve daha dinamik hissedeceksiniz. Yeni kişilerle tanışılabilir. Daha adım atmaya çekindiğiniz yeni hedefleriniz için kararlar alabilirsiniz.

14 Nisanda Venüs’ün boğa ve 20 Nisanda Güneşin Boğa burcuna geçmesiyle(12. eviniz) artık gündemleriniz belirgin şekilde inziva ve içe dönüş şeklinde yaşanacak. Gökyüzü sizden içsel huzurunuzu sağlamanızı bekliyor ve odağı bu alana çevirip size iyi hissettirmek için elinden geleni yapacak. Ruhsal şifalar, mistik konular gündeminiz olabilir. Gizli dusmanlıklarınız da gündem olabilir dikkat.

24 nisanda Marsın Yengeç burcuna geçmesi sizlerin 2. evinizde meydana geliyor. Mücadeleniz tamamen paraya sahip olmak ve özgüveninizi oturtmak adına olacak. Lüzumsuz paralar harcamamaya özen gösterin.

27 Nisandaki Akrep dolunayı ise sizlerin 6. evinde. Oldukça sert olan bu dolunay sizlerin direk gündelik rutinler, sağlık, varsa evcil hayvan veya varsa iş hayatınızı gündem yapacak. Özellikle sağlığınızla ilgili akrepin vermiş olduğu gereksiz kuşkular, evhamlarınız artabilir. Yalnız panik olmayın cunku akrep dolunayı sorunu kökten çözmek için derinlemesine bu konuyu kazımak için gelecektir. Şifa için gelen bu dolunay yeni şifa yöntemleri veya yeni teşhislere vesile olabilir. İş hayatınız varsa krizler çıkartıp güçlü bir şekilde konularda bir tamamlanma enerjisi hakim olacaktır.

Sevgiler, Yasemin #ikizler #astroloji