Mart 2021 – Koç Burcu

4 Marttaki Marsın İkizler burcuna geçişi sizlerin 3. Ev konularınızı etkileşime soktu 23 Nisana kadar da bu etki devam edecek. İletişimler, haberleşme, kardeşlerle akrabalarla planlar yapmak, kendini ifade etmek ve zihinin daha da aktif olduğu bir döneme girdiniz. Farkındalığın arttığı, sosyalleşmelerin arttığı ve en önemlisi artık kendinizi daha doğru ifade ettiğiniz bir aydasınız. Daha da kararlı olacaksınız zaman geçtikçe gökyüzü öyle gösteriyor.

13 Mart Yeniayı ise 12. evinizde gerçekleşiyor. Kontrolünüz dışı olaylarla uğraşmak ama gökyüzü size bu kadar boğulduğunuz durumlar için bir süpriz hazırlıyor. Yorgunsunuz, kariyerde mücadele, başkaları için mücadele ederken beklemediğiniz bir anda kaderden size bir cozum geliyor. Gökyüzü sabırlı olmanızı ve mücadelenize devam etmenizi bekliyor. Ne bu kadar canınızı sıkıyorsa o iş zaten hallolucak gökyüzünden balık desteği geliyor. Şanslı ve korunduğunuzu hissedeceğiniz bir şeyler deneyimleyeceksiniz. Güzel haberler gelebilir. Bu arada arkanızdan dönen işler kulağınıza tabii ki bu süreçte de gelecektir.

21 Martta Güneşin Koç burcuna geçişi sizleri artık sağlam aksiyona geçirecek. Yeni fırsatlar, yeni kararlar almak, güzel desteklerin gelmesine sebebiyet verecektir. Duygular ve düşünceler ön plana çıkıyor. Artık sahneye çıkıyorsunuz. Harekete geçiyorsunuz. Arka planda kalmıştınız aslında, 21 Marttan sonra kendinizi daha da ön plana atacaksınız. Özellikle kariyeriniz ile ilgili planları uygulamak için çok uygun bir döneme giriliyor. Çalışmayan koçlar ise gündemlerinde ne ile yoruluyorlarsa aksiyon onlara da başlıyor.

28 Marttaki Terazi Dolunayı ise sizlerin 7. evinizde meydana geliyor. İlişkiler, ortaklıklarla alakalı sizlere karar aldırıyor. İlişkilerinizle ilgili düzenlemeler mevcut. Ne olacaksa olsun aceleciliğine kapılmaktansa terazinin vermiş olduğu uyum ile emek verilmiş bir ilişki kurtarıladabilmeye açık gözüküyor. Sevgiler🙏🌸