Mayıs 2021 – Koç Burcu

11 Mayıs Boğa Yeniayı ise sizlerin 2. evinde gerçekleşti. Maddi kaynaklarınız, yeni iş birlikteliklerinizi tetikleyecektir. Kariyerinizle ilgili muhtemelen ciddi kararlar ve ciddi dönüşüme gideceğinizi gökyüzü gösteriyor. Kazanımlarınızı arttırmak için yeni kararlar alacaksınız. Yakın çevrenizden gelecek destekleri muhakkak görmeye çalışın.

14 Mayıs Jüpiter’in balık burcuna geçişi ise 12. evinizde meydana geliyor. Ah koçlar bu sizlere en çok sizlere iyi gelecek. Bir takım korkularınızdan arınmak, takıntılarınızdan ve endişelerinizden kurtulmak, iç sesinizle daha çok ilgilenmek, özellikle bazı konularla şifalandırıcı yüzleşmeler yaşamak ve kaderden gelecek olan bir takım iyicil etkiler yaşayacaksınız. Özellikle sağlığınıza çok iyi gelecek ve rüyalarınız mesajcı niteliğinde olacaktır. İnzivada iseniz sosyalleşme süreciniz de başlayacaktır.

26 Mayıs Ay tutulması ise 9. evinizde meydana geliyor. Yurtıdısı ile ilgili konular, uzak çevre, ticari faaliyetleriniz, eğitim konuları veya sosyal medya ile ilgili konularda büyük gündemler geliyor hazır olun. Zorlayıcı da olabilir dönüştürücü de çalışabilir her şey sizlerin elinde. Mahkemelik konuları olanları da tetikleyebilir zora girebilir. Yayıncılık veya sosyal medya ile uğraşanlara hareketlenmeler de gelecektir. (Tutulma etkileri – + 3 aydır ama tutulma sonrası gündemler daha da belirginleşecektir)

30 Mayısta başlayacak olan Merkür retrosu sizlerin 3. evinizde oluşu; iletişimlerinizi ekstra bozacaktır. Bir takım yanlış anlaşılmalar, yakın çevrede, komşu veya dostlarla araların bozulmasına sebebiyet verebilir. Retro bitimine kadar düşünmeden konuşmamaya özellikle sizler ekstra dikkat edin cunku bu retro sizin direk düşünceler alanınızda meydana geliyor. Zaten retro sürecinde muhtemelen kendinizi geri çekmek isteyebilirsiniz. Bazı konularda yavaşlama, bosverme, yoksayma, konuşmaya veya kendinizi anlatmaya üşenedebilirsiniz(zaten anlaşılmayı da çok beklemeyin retroda), anlaşma veya sözleşmelerden 26 hazirana kadar uzak durmaya çalışın. Sevgiler