Nisan 2021 – Koç Burcu

12 Nisan Koç Yeniayı ise sizlerin 1. evinizde gerçekleşiyor. Dış görünüşünüz, imajınız, sağlıkla ilgili atmanız gereken bütün enerjileri kuvvetli bir şekilde açığa çıkartacak. İlişkiler, ortaklıklar alanında da ertelenmiş ne varsa yeni guzel başlangıçlar yapmak, içteki enerjinin kuvvetlice dışa vurumu söz konusu olacak. Yaşam tarzınız artık değişiyor💫

14 Nisanda Venüs’ün boğa ve 20 Nisanda Güneşin Boğa burcuna geçmesiyle(2. eviniz) artık gündemleriniz belirgin şekilde para konularında olacak. Finansal kaynaklar, özgüveniniz, kendi kazançlarınızla ilgili gelişmeler ve yeni kazanç kapıları destekleniyor olacak.

24 Nisanda Marsın Yengec burcuna geçişi 4. evinizde meydana geliyor. Motivasyonunuz, mucadeleniz aile, ev gündemleri olacak. Varsa ev içi dekorasyon değişiklikleri, taşınma konuları ön planda olacak.

27 Nisandaki Akrep dolunayı ise sizlerin 8. evinde. Oldukça sert olan bu dolunay sizlerin oldukça zorlayıcı bir alanınızda yer alıyor. Spirituel alanlar, ruhsal dönüşüm, krizler, eşten/aileden/ortaktan gelen kaynaklar, alacak verecekler, borçlar, varsa operasyonlar bu alanlarda bir dönüşüm, tamamlanma enerjileri hakim. Sürüncemede kalan üstü örtülmüş her konu derince açılacak. Krizler evinizde meydana geliyor her türlü kriz çıkabilir ama telaşlanmayın akrep dolunayları her zaman çok derinlerdekini köklemesine deşip halletmek için gelir. Borçlar konularına bu ay sonu dikkat.

Sevgilerimle, Yasemin #koçlar #astroloji #yükselenkoçlar #aylıkburçyorumları