Şubat 2021 – Koç Burcu

11 Şubat Yeniayından tam 1 hafta öncesinde sizin cephenizde biraz kaos çıkmış olabilir, yeniaydan 1 hafta sonrasında da bu kaoslar devam ediyor olacak. Bir karmaşa, bir kıskanclık gündeminizde mevcut. Bir anda farklı insanlarla aynı ortama düşmek ama her ne kadar 11. evinizde meydana gelen kova yeniayında bir Merkür retrosu olsa da kariyerinizin getireleri konusunda bir hareket veya çalışmıyorsanız arkadaş çevrenizde bir hareket, yeni bir statü, yeni bir çevre, marjinal arkadaşlıklar söz konusu ama eskide kalmış arkadaşlıklardan da kıskançlıkları gözlemleyeceksiniz gibi duruyor. Sizde arkadaş ortamlarından birilerini kıskanıyor da olabilirsiniz. Aynı zamanda aşk hayatınızda da bir hareketlenme söz konusu dip not düşelim.

17 Şubattaki Saturn Uranus karesi sizlerin 2. ve 11. ev konularınızı etkileşime sokacak etkileri başlamıştır artarak devamı da gelecek. Uranus 2. evinizden ani gelişimler verecektir. Saturn 11. evinizde bu sert açı sizlere kariyerinizin getireleri ile alakalı inanılmaz bir kısıtlanma hissi verecektir yada gelir giderlerinizi dengeleme konusunda bir türlü istediğiniz düzeni tutturamamak sizi çileden çıkartmışa benziyor diyebilirim. Sosyal çevre yada toplum baskısından uzaklaşıp ani bir özgürleşme isteği yüzünden bu zamana kadar kendinizi arka planda bıraktığınız. Sağlam kararlar alınıyor gibi koçlar. Arkadaşlardan gelecek ani gelişmelere dikkat siz kimseyi umursamadan özgürleşmeye bakın.

27 Şubat Başak Dolunayı ise 6. evinizde gerçekleşecek ; iş hayatınız, sağlığınız, gündelik rutinleriniz ile ilgili sağlam kararlar buradaki gündemlerinizi hızlandırıyor olacak. 🌸