Mart 2021 – Kova Burcu

4 Marttaki Marsın İkizler burcuna geçişi 5. evinizde ve 23 Nisana kadar etkiler devam. Hızla bir anda aşk kapınızı çalabilir. Gönül ilişki gündemleriniz hızlanabilir. Daha çok eğlence ve keyfe yönelme olabilir. Yetenekleriniz aktifleşiyor. Partnerle tartışmalara girmemeye gayret edin cunku yoğun bir iletişim de verecektir özel hayatta. Yeni bir hobiye ve eğitime başlanabilir. Yatırım yapmak için guzel bir dönem olacaktır.

13 Mart Yeniayı ise 2. evinizde gerçekleşiyor. Yeni ay kazançlar alanında ve öylesine atılan bir adım uzun vadede katlanarak artacak. Bereket enerjisi finansal konulardan yana yüksek. Değerleriniz maddi manevi şifalanıyor. Para kazanma konusunda adım atmak çok doğru ve yerinde gözüküyor. Yatırım yapmaya yöneltebilir gökyüzü sizi istemsiz.

21 Martta Güneşin Koç burcuna geçişi sizlerin 3. evinde meydana geliyor. Yakın çevre ve kardeşler konularınız da yoğun bir trafik. Yaratıcılık yükseliyor, düşünceler hızlanıyor. Kendinizi fikirsel olarak ortaya koymak ve yeni projeler için özellikle yakın çevreden destekler söz konusu. Çıkacağınız bir seyahatten güzel fikirlerle dönüş yapabilirsiniz.

28 Marttaki Dolunay ise 9. evinizde. Bir terazi dolunayı olduğundan varsa davalarla ilgili durum hakkaniyetli bir sonuca gidilecektir. Güzellikle ve sizinde içinize sinecek bir şekilde bir durumu kapatma enerjiniz olacak. Netleşme akademik alanlarda da olabilir gundemlerinizi siz biliyorsunuz. Guzellikle uyuma gidiliyor hayata bakış alanınızda. Ticaret ve yurtdışı gündemleri olanlar varsa hoş kararlar alınıyor. Sosyal medya gündemi olanlar varsa internet alanınızda da güzellikle düzenlenme planlarınız mevcut. Bir seyahat, bir eğitim gündemi belirginleşedebilir. Sevgiler